Buď v obraze #39: Adidas a BAPE představily limitované tenisky, ekosystém DeLabs odepsal polovinu hodnoty

Uplynulý týden potvrzuje, že hranice mezi tradičními a digitálními světy se stále zmenšují. Adidas se spojilo s BAPE a prezentovalo tenisky, které vedle své fyzické existence nabízejí také svou NFT podobu. A když mluvíme o neočekávaných hráčích v krypto světě, Donald Trump překvapil vlastnictvím většího množství Etheru než původně vyšlo najevo. Erick „Snowfro“ Calderon nepřestává inovovat, což dokazuje jeho novým NFT projektem, zatímco Coca-Cola vstupuje na NFT scénu se svou nejnovější kolekcí. Na herní frontě, Zynga představuje Sugartown, její první krok do Web3 her. Vše uvedené, a ještě a více v 39. týdenním přehledu.

Adidas a BAPE spojily síly a představily nové tenisky

Adidas Originals a BAPE představily limitované tenisky „Triple-White Forum 84 BAPE Low“ s digitálním NFT ekvivalentem pro metaverse. Tyto tenisky budou od 22. srpna draženy na platformě Adidas Collect s 100 NFT kusy na Ethereum. Kdo zakoupí NFT, může jej vyměnit za fyzický pár tenisek s NFC čipem pro autentizaci. Při výměně NFT za tenisky získají vlastníci také „digitální dvojče“ pro metaverse. Více v článku zde.

Donald Trump podle posledních výkazů drží 2,8 milionu dolarů v ETH

Nedávné odhalení zvyšuje částku zveřejněnou v dřívějších záznamech, podle kterých Trump držel v peněžence Ether v hodnotě 250-500 tisíc dolarů. Nový finanční výkaz ukazuje, že bývalý americký prezident Donald Trump vlastní Ether v hodnotě 2,8 milionu dolarů. Výpisy sdílené 14. srpna neziskovou organizací Citizens for Responsibility and Ethics in Washington ukazují, že Trump vydělal více než 4,8 milionu dolarů z licenčních poplatků spojených s jeho NFT kolekcemi.

Zakladatel Art Blocks „Snowfro“ spouští další projekt

Erick „Snowfro“ Calderon z Art Blocks spustí 24. srpna NFT projekt „Heart + Craft“ na platformě Prohibition. NFT představují generovaná srdce z kostek, prodávaná za 0,01 ETH na Arbitrum blockchainu. S NFT je dodán návod pro 3D tisk. Calderon vidí projekt jako most mezi tradičním a digitálním uměním. Více v článku zde.

Coca-Cola vydala první kolekci na Base

Největší světová značka nealkoholických nápojů se rozhodla vydat svou první kolekci na síti Base v ekosystému Coinbase. Kolekce zvaná „Masterpiece“ přináší klasická díla jako je „The Scream“ od Edvarda Muncha, spolu s novými díly od začínajících talentů. To vše propojené s ikonickou Coca-Cola lahví. Vstup společnosti Coca-Cola do NFT je zároveň jedním z nejvýznamnějších dosavadních zapojení velkých spotřebitelských značek do projektu Base. Tato skutečnost ukazuje cestu dalším značkám při hledání inovativních způsobů propojení v moderní digitální éře.

Zynga představil Sugartown, svou první Web3 hru

Zynga, renomovaný vývojář mobilních her, uvádí svou první Web3 hru, Sugartown. Hra vypráví o třech farmářských zvířatech, která odkryjí červí díru do jiné dimenze a setkávají se s bytostmi Ora. Hráči v Sugartownu používají tokeny Ora k přístupu do hry a ke získávání herní měny $Sugar. Matt Wolf z Zynga zdůraznil inovativní přístup firmy k Web3 a očekává, že Sugartown přinese novou dynamiku v oblasti her. Více v článku zde.

DeGods Season III čelí těžkému začátku, ceny klesly o 50 %

Uplynulý týden znamenal pro projekt DeGods významný mezník, a ne příliš šťastný. Projekt spustil další úroveň kolekce „Season III“, která zahrnuje umělecký „downgrade“ děl a nový obchodní model s názvem Points Parlor. Během několika dní se však ceny DeGods, y00ts a $DUST propadly o více než 50 %, přičemž objem obchodů klesl o 17 %. Stalo se tak zejména kvůli celkově klesajícímu trhu NFT, problémům s odměnami za DeGods III Points Parlor, přesunu y00ts z Polygonu na Ethereum a opožděnému spuštění Female DeGods. DeLabs se s těmito výzvami snaží vyrovnat a podnikl již některé kroky k nápravě.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..