Adidas x BAPE

Adidas a BAPE spojily síly a představily nové tenisky

Globální značky Adidas Originals a BAPE spojily síly a představily exkluzivní spolupráci na teniskách nazvaných „Triple-White Forum 84 BAPE Low“. Tato spolupráce zahrnuje omezenou edici tenisek, které nejenže fyzicky existují, ale také odpovídající verzi „digitálního dvojčete“, které existuje ve formě NFT. Tato digitální reprezentace nabízí možnost nošení tenisek jak v reálném světě, tak v metaverse.

Podporováno inovativním studiem Three Stripes Studio od Adidasu bude tento jedinečný model uveden na trh formou aukce za pomoci směnitelných NFTs na platformě Adidas Collect, která představuje významnou roli v Adidas Web3 ekosystému. Aukce bude zahájena 22. srpna a potrvá 72 hodin, tedy do 25. srpna. Počet NFTs v aukci bude omezen na 100 kusů a budou mintovány na Ethereum blockchainu.

Po zakoupení je možné dané NFT vyměněnit/směnit za jeden ze 100 párů tenisek. Tyto tenisky představují charakteristické prvky BAPE, včetně motivu padající hvězdy na bočním svršku a loga „A Bathing Ape“ vyraženého v kovové stříbrné folii a oproti předchozím verzím mají tenisky bezchybně bílý odstín. Do každého páru tenisek je zabudován i NFC čip, který je umístěný v levém jazyku. Tento čip umožňuje přístup k NFT certifikátu pro ověření pravosti po naskenování čipu pomocí chytrého telefonu.

Po vyměnění přístupového NFT za fyzické tenisky majitelé získají také NFT „digitálního dvojčete“ na Ethereum blockchainu. Tato virtuální verze je navržena tak, aby byla interoperabilní s projektem ALTS by Adidas, což naznačuje, že nositelé budou moci své tenisky nosit i v metaverse.

Více informací v tweetu níže:Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..