Heart + Craft

Zakladatel Art Blocks „Snowfro“ spouští další projekt

Před deseti lety zahájil zakladatel Art Blocks, Erick „Snowfro“ Calderon, svoji tvůrčí cestu tím, že tvořil umělecké instalace z malovaných 3D tisknutých kostek ve tvaru srdce s cílem šířit pozitivitu ve veřejném prostoru. Ve svém dalším projektu se pokusí spojit svou uměleckou minulost a svou zkušenost ze světa NFT pod názvem „Heart + Craft“.

Projekt „Heart + Craft“ bude spuštěn 24. srpna prostřednictvím platformy Prohibition NFT. Výsledkem spolupráce mezi Snowfrem a zakladatelem Prohibition Jordanem Lyallem jsou NFT zobrazující složitě navržená srdce z kostek, která jsou generována blockchainovým algoritmem. Tyto NFT jsou navíc cenově dostupné za 0,01 ETH (přibližně $18) a budou dostupné na blockchainu Arbitrum.

„Heart + Craft“ navazuje na barvy z „Chromie Squiggle“, který byl prvním projektem Art Blocks, a který Snowfro spustil v roce 2020. Art Blocks nyní jde ještě dál tím, že umožňuje sběratelům přeměnit NFT na hmatatelné umělecké dílo. Také každé NFT „Heart + Craft“ bude dodáváno s pokyny pro 3D tisk, malování a montáž kostek do podoby srdce. To umožňuje majitelům zapojit se i jako tvůrci.

Tento inovativní přístup zdůrazňuje závazek Snowfra k evoluci prostoru NFT. Místo toho, aby následoval konvenční hypové cykly NFT, vidí tento projekt jako relaxační puzzle. Mimo digitální svět si „Heart + Craft“ představuje budoucnost, kdy budou sady k dispozici v maloobchodních prodejnách, což umožní širšímu publiku přístup ke generativnímu umění.

V rámci tohoto projektu bude Prohibition také nabízet možnost objednat si kompletní sadu vytištěných kostek, zcela sestavené vlastní srdce z kostek nebo dokonce limitovanou edici sběratelské verze vyrobené z prémiových materiálů, sestavené ručně a nakonec podepsané samotným Calderonem.

Snowfro věří, že „Heart + Craft“ by mohl zasáhnout širší publikum. V budoucnu by Prohibition mohl prodávat sady v obchodech jako Target nebo Michael’s s včleněnými bloky a barvou – a zahrnout instrukce pro přístup k peněžence s NFT. Ať už si kupující přejí NFT či ne, Calderon věří, že to může být způsob, jak se poprvé seznámit s těmito digitálními aktivy a vstoupit do generativního uměleckého ekosystému.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..