Sugartown Zynga Web3

Zynga představil Sugartown, svou první Web3 hru

Zynga, přední vývojář a vydavatel mobilních her, který spadá pod společnost Take-Two Interactive Software, představil svou první Web3 hru s názvem Sugartown. Toto odhalení z něj činí prvního hlavního vývojáře mobilních her, který vytvořil Web3 hru od základu.

Příběh Sugartownu se točí kolem tří farmářských zvířat, která náhodou otevřou červí díru do Sugartownu z jiné dimenze, čímž umožní podivným bytostem nazývaným Ora vstoupit do města. Tyto Ora používají svou kreativitu k transformaci Sugartownu na živé místo plné zábavy a her.

V hře používají hráči svůj token ERC-721 Ora jako důkaz vlastnictví k získání přístupu do Sugartownu. Stakováním Ora mohou hráči získávat energii, která se poté používá k hraní her v Sugartown a výdělku $Sugar, herní měny používané k odemykání odměn.

Matt Wolf, viceprezident Zynga pro Web3, prohlásil: „Jsme nadšeni, že můžeme představit Sugartown nejen jako první hru Zynga na platformě Web3, ale také jako první novou hru Web3 s originálním IP od hlavního vývojáře mobilních her. Vytvořili jsme Sugartown, aby vyhovoval trhu Web3, ale s ambicí se časem rozšířit mnohem více.“

Hráči budou mít později v tomto roce příležitost mintovat své vlastní Ora. Vlastnictví Ora bude požadavkem pro přístup k minihrám zdarma v Sugartownu. Jako hra Web3 se Sugartown bude neustále vyvíjet podle potřeb komunity držitelů a hráčů Zynga.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..