GaryV

Buď v obraze #27: Bitcoin poráží Solanu i další sítě, vstupenky jako skvělé využití NFTs

Vítejte u 27. přehledu! V první novince vás zavedeme do aukční síně Sotheby’s, která nedávno vydražila NFTs za 2,4 milionů dolarů. V další aktualitě si znovu připomeneme projekt Pudgy Penguin’s, který překvapivě zaujal i Amazon, když během prvních dvou dnů prodeje jejich fyzických hraček bylo utrženo 500 000 dolarů. Jedna z dalších novinek zmiňuje projekt 0N1 Force, který se připravuje na triumfální návrat pod novým vedením. Brave pak minulý týden oznámil plán zavést videohovory s využitím NFTs a přehled uzavřeme úspěchem Bitcoinu, který překonal Solanu a další sítě v objemu obchodování.

Sotheby’s vydražila NFTs za 2,4 milionů dolarů

Aukční síň Sotheby’s uspořádala sérii prodejů s cílem prodat stovky NFT, které byly shromážděny krypto hedgeovým fondem Three Arrows Capital. První aukce nazvaná „Grails“ proběhla 19. května jako součást akce Sotheby’s Contemporary Art Day. Sedm prodaných položek výrazně překonalo odhady aukce. Více v článku zde.

Úspěch hraček Pudgy Penguin’s: 500 000 dolarů za první dva dny prodeje

Nejnovější počin projektu Pudgy Penguin’s ve formě uvedení fyzických hraček překvapivě zaujal i e-commerce giganta Amazon. Během prvních dvou dnů od uvedení získala kolekce hraček objem prodejů ve výši 500 000 dolarů, což překonalo všechna očekávání. Prodalo se více než 20 000 hraček, což utvrdilo generálního ředitele projektu Luca Netze v přesvědčení, že právě fyzické hračky by mohly přilákat do Web3 velké množství nových uživatelů.

0N1 Force se připravuje na triumfální návrat pod novým vedením

0N1 Force, NFT projekt s PFP ve stylu anime, se vrací pod novým vedením. Henry Finn (Starlordy) je novým CEO a spolu s týmem chce obnovit popularitu značky. Projekt získal OFR a plánuje se stát významným hráčem v NFT světě. Více v článku zde.

Brave zavede videohovory přístupné prostřednictvím NFTs

Prohlížeč zaměřený na ochranu soukromí je připraven začlenit NFTs do svého uživatelského rozhraní tím, že zavede službu „videohovorů s tokenem“.  Nový nástroj bude přidán ke stávající videoslužbě Brave Talk a umožní hostitelům používat NFTs a POAPs ke správě přístupů k hovorům. V budoucnu budou moci hostitelé udělovat přístup na základě konkrétních zůstatků tokenů a nebo na základě předchozího vlastnictví. NFTs budou moci být také využity ke konfiguraci avatarů, přidělování moderátorských oprávnění atd. Prozatím je funkce kompatibilní pouze s NFTs na Ethereu.

Magic Eden přichází se změnami a spouští Chapter II., která zvýhodňuje obchodníky

Magic Eden přichází se změnami a spouští Chapter II., která zvýhodňuje obchodníky. Jedno z nejpopulárnějších NFT tržišť, se vrací ke svým kořenům a zavádí odměnový systém pro uživatele, kteří používají Solana blockchain. Obchodníci získávají tokeny $SOL na základě jejich aktivit. Více v článku zde.

Vstupenky jsou skvělé využití NFTs, říká Gary V.

Gary Vaynerchuck, populární podnikatel a tvůrce kolekce VeeFriends diskutoval na konferenci VeeCon 2023 význam NFT vstupenek. Vaynerchuck vyzdvihl jejich potenciál a vyjádřil přání stát v čele tohoto způsobu využití. Zdůraznil, že vstupenky jsou sběratelské předměty a věří, že láska lidí ke vzpomínkám činí z prodeje vstupenek na bází NFT významné využití technologie. Gary také zmínil, že pro NFT se nadchnul již v roce 2020 a je do něj silně zainvestován.

Bitcoinu poráží Solanu a další sítě v objemu obchodování, Ethereum si udržuje přední pozici

Měsíční objem obchodování s Bitcoin NFTs předčil objem obchodování NFTs na Solaně tento měsíc, ale Ethereum stále drží první místo s objemem ve výši 393 milionů dolarů. Bitcoin se však dostává před blockchainy jako Solana, Polygon, ImmutableX a Binance Chain. Více v článku zde.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..