Bitcoin NFTs

Bitcoinu poráží Solanu a další sítě v objemu obchodování, Ethereum si udržuje přední pozici

Měsíční objem obchodování s Bitcoin NFTs tento měsíc překonal objem obchodování NFTs na Solaně, přestože Ethereum stále drží první místo s objemem ve výši 393 milionů dolarů (dvojnásobek objemu Bitcoinu od 23. dubna). Bitcoin nyní překonává blockchainy jako Solana, Polygon, ImmutableX a Binance Chain, což se dá považovat za velký úspěch.

NFT trh zaznamenal velký posun díky narůstajícímu objemu obchodování NFTs na bitcoinové síti, což přineslo úspěch NFT tržišti Magic Eden, který v rámci své Bitcoin platformy soutěží s konkurenčním NFT tržištěm UniSat.

Jednou z nejpopulárnějších NFT kolekcí na Bitcoinu je momentálně kolekce Bitcoin Frogs, která registruje prodeje ve výši několika tisíc dolarů. Před pár dny se například Bitcoin Frog #2276 prodal za 0,2 BTC, což je v přepočtu zhruba 5400 dolarů. Významný podíl na objemech zaznamenaly také kolekce Bitcoin Punks či BTC DeGods.

I přes narůstající popularitu NFT technologie na Bitcoinu, NFTs běžící na Ethereum blockchainu stále zůstávají na vrcholu, a to díky podpoře předních NFT projektů jako BAYC, Azuki, CryptoPunks, Pudgy Penguins či The Captainz.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..