0N1 Force

0N1 Force se připravuje na triumfální návrat pod novým vedením

0N1 Force, NFT projekt známý svými PFP ve stylu anime, je připraven na velký návrat pod novým vedením. Henry Finn, alias Starlordy, který začínal jako dobrovolník a nyní je komunitou jmenovaný CEO, se zasadil o oživení značky s nově oznámeným vedoucím týmem.

Značka, kterou nedávno získala společnost Old Fashioned Research (OFR), si klade za cíl stát se opět významným hráčem v NFT světě. Navzdory původním plánům odejít po akvizici byl Finn přesvědčen, že zůstane, protože si uvědomoval jedinečnou příležitost vybudovat významnou značku s podporou OFR. Své jmenování považuje za vzácnou příležitost navrátit 0N1 Force jeho původní popularitu.

0N1 také shromažďuje hvězdný tým včetně televizního a filmového producenta Davida Uslana, který vlastní televizní a filmová IP práva na Batmana, Hichama Habchiho jako kreativního ředitele a Kushagra ‚Kush‘ Kushwaha jako interního animátora.

Finn také naznačil jejich přítomnost na nadcházejícím San Diego Comic Conu 2023, ukázkami jejich komiksů. Tento krok představuje záměr 0N1 ovlivnit komiksový průmysl a etablovat se jako NFT značka budoucnosti.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..