Magic Eden – Chapter II

Magic Eden přichází se změnami a spouští Chapter II., která zvýhodňuje obchodníky

Magic Eden, jedno z nejpopulárnějších NFT tržišť se vrací ke svým kořenům a implementuje systém odměn pro obchodníky, kteří obchodují v rámci platformy běžící na Solana blockchainu. V rámci této nové iniciativy obchodníci získávají tokeny $SOL na základě svých obchodních aktivit.

Pro usnadnění tohoto procesu Magic Eden dočasně upravil své poplatky na -0,25 %, přičemž obchodníci obdrží $SOL tokeny jak při nákupu NFT, tak i jejich prodeji. Při nákupu NFT obdrží slevu/odměnu ve výši 0,25 % v původní ceny, za kterou je NFT nabídnuto k prodeji, u prodeje pak 0,25 % k ceně, za kterou NFT prodají.

V reakci na zvyšující se popularitu konkurenčního tržiště, Magic Eden kromě odměňování obchodníků zavedl také funkci agregace, která umožňuje uživatelům nakupovat Solana NFT z konkurenčních tržišť na jednom místě. Zároveň na základě předchozí kritiky také slíbil zveřejnění zdrojového kódu svého smart contractu a odstranění funkce „spolupodepisování“, která brání konkurenčním tržištím v rámci agregace NFTs zachovat stanovené poplatky.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..