Fotoreportáž: Zúčastnili jsme se Second Tripu v Otherside Metaverse. Jaký byl průběh a jaké jsou naše pocity?

Včera se uskutečnila dlouho očekávaná událost zvaná Second Trip, o které jsme vás informovali v předchozím článku. Jedná se o virtuální zážitek odehrávající se v Otherside Metaverse, který je jedním z produktů společnosti Yuga Labs. Tohoto virtuální zážitku se zúčastnilo přes 7200+ hráčů a byl plný vzrušení a dobrodružství. Pojďme se podrobněji podívat na to, jak tato událost probíhala.

Hráči se po připojení do Otherside Metaverse ocitli v „úvodní hale“, jež byla neutrálním prostorem pro vyčkání na připojení ostatních hráčů a oficiální zahájení programu. Když nadešel start, hráči byli přemístěni do první lokality skrze portál a rozděleni do čtyř týmů:

  1. Glacia (modrý tým),
  2. Crimson (červený tým),
  3. Veldan (zelený tým),
  4. Luster (žlutý tým).
Second Trip – Otherside Metaverse – úvod
Second Trip v Otherside Metaverse – úvodní hala

Jakmile byli hráči rozděleni do týmů, dostali první úkol. Tím bylo sbírat magické předměty, které byly rozmístěny různě po mapě – na zemi, ve vzduchu, v řece atd. Po nasbírání určitého počtu předmětů byl hráč vyzván k odnesení předmětů k velkým ropuchám, neboť tyto předměty sloužily jako krmení. Za každé krmení byli hráč i tým, do něhož byl hráč přiřazen, odměněni body.

Second Trip v Otherside Metaverse
Second Trip v Otherside Metaverse – 1. fáze

Čím více byly ropuchy nakrmeny, tím více měly síly při střílení na portál. Po dostatečném počtu střel se portál zhroutil a umožnil hráčům postoupit do další etapy. Krmením ropuch zároveň rostlo i skóre jednotlivých hráčů i týmů.

Second Trip v Otherside Metaverse – portál do 2. fáze
Second Trip v Otherside Metaverse – portál do 2. fáze

Druhou etapu tvořila jiná lokalita, avšak byla také plná magických předmětů a velkých ropuch. Tentokrát však ropuchy střílely na pyramidu a také vzájemně na sebe. Hráči museli sbírat magické předměty a opět krmit ropuchy, aby mohli přejít do poslední finálové fáze.

Second Trip v Otherside Metaverse – 2. fáze
Second Trip v Otherside Metaverse – 2. fáze

Třetí a zároveň etapou byla pouštní země plná kostí. Zde byl oznámen vítězný tým soutěže, kterým se stal modrý tým Glacia. Jako odměnu za vítězství všichni hráči tohoto týmu obdrží helmy ve formě NFT, které jim budou airdropnuty do peněženky v průběhu 7 dní.

Second Trip – Otherside Metaverse – 3. fáze
Second Trip v Otherside Metaverse – 3. fáze

S úspěchem druhého Otherside Tripu je jisté, že se v budoucnu budou konat další, které poskytnou ještě více příležitostí pro dobrodružství a zábavu ve virtuálním světě. Na Internetu se objevila již řada videí demonstrující například průběh sbírání předmětů. Jedno video přikládáme v rámci tweetu níže:

Pokud bychom tuto událost máme za naši redakci shrnout, jednalo se o velmi podařený zážitek. Promyšlený program od začátku do konce, vizuálně vydařený virtuální svět a epické vyvrcholení v podobě zjevení pouštního monstra, jež je pro fanoušky záhadnou novinkou.

Otherside Metaverse by měl být oficiálně spuštěn již v průběhu 3. kvartálu tohoto roku a je jisté, že se máme na co těšit.

Second Trip – Otherside Metaverse – 3. fáze – Monstrum
Second Trip v Otherside Metaverse – 3. fáze – pouštní monstrum


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..