Crypto Online Weekend již zítra!

Zveme vás na konferenci Crypto Online Weekend již od 20. do 21. dubna! Na konferenci se můžete těšit na přední jména československé kryptoměnové scény. Navíc proběhne plně online, takže si ji vychutnáte z pohodlí domova. A to vše plně zdarma – jen je potřeba se registrovat ještě před začátkem konference!

Registrace zdarma

Crypto Online Weekend

Crypto Online Weekend je třetím ročníkem online konference pořádané pod Fintech Events, kdy se tentokrát opravdu do hloubky podíváme na svět kryptoměn. Těšit se tak můžete na témata jako jak vytvořit kryptoměnové portfolio na bullrun, živou analýzu bitcoinu či diskuzi mezi nadšenci do altcoinů vs. bitcoinu.

Celý program na sobotu najdete zde.

Celý program na neděli najdete zde.

A na koho se můžete těšit? Na konferenci máme zástupce známých jmen jak ze světa kryptoměn, tak z projektů ze světa tradičních financí, které s kryptoměnami pracují, či je nabízejí. Těšit se tak můžete např. na předsedu České kryptoměnové asociace Františka Vinopala, známého ekonoma Lukáše Kovandu, vysokoškolského pedagoga Jakuba Jedlinského, či zástupce největších burz a brokerů jako je Binance či XTB.

Kdo další na konferenci vystoupí? To se dozvíte pod tímto odkazem

Unikátní workshopy

Na konferenci však nebudou jen přednášky a rozhovory. Dočkáte se totiž také 4 praktických workshopů, které jsou tentokrát výjimečně taktéž úplně zdarma! O jaké se jedná?

  • Jakou strategii zvolit na Memecoiny?
  • Jak můžete analyzovat kryptoměny pomocí AI?
  • Jak vybírat kvalitní NFT?
  • Psychologie obchodování kryptoměn

 

 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..