Otherside – Second Trip

Yuga Labs již dnes spustí Second Trip v Otherside Metaverse

Studio Yuga Labs, která stojí mimo jiné za kolekcemi Bored Ape Yacht Club či Otherside Metaverse, oznámila kapitány týmů pro svou vysoko očekávanou událost Second Trip. Virtuální zážitek, slibující jedinečnou a zábavnou formu dobrodružství pro všechny účastníky, se uskuteční již dnes 25. března 2023 v 17:00!

Second Trip je řadově již druhým virtuálním zážitkem od Otherside Metaverse, na který se mohou fanoušci těšit. Jako tomu bylo u First Tripu, tak i Second Trip pravděpodobně přitáhne široké publikum, a to včetně mainstreamových a velkých hráčů.

V rámci First Tripu byli účastníci virtuálního zážitku seznámeni s tamním prostředím, možnostmi interakce s ostatními účastníky či zataženi do souboje s temnou Mega Kodou, kterou účastníci museli porazit společnými silami.

Otherside – First Trip
Otherside / Twitter.com

Tentokrát událost náhodně přiřadí hráče jednomu ze čtyř týmů, každému vedenému kapitánem týmu vybraným společností Yuga Labs. Kapitány jsou Jimmy Wong, Brycent, Lowbellie a Cordell Broadus, známý také jako Champ Medici. Tito kapitáni přinášejí své rozmanité zázemí a odborné znalosti do svých týmů.

Těšit se můžete na propojení technologie, zábavy a kultury, která pohání neustálý růst a diverzifikaci průmyslu. Pro účast v Second Tripu je zapotřebí vlastnit alespoň jeden Otherside land nebo dostat pozvánku od nějakého vlastníka landu, avšak i přesto je celková kapacita účastníků omezena.

Otherside – First trip
Otherside / Twitter.com


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..