Gucci - Otherside

Gucci odhalilo další detaily ohledně spolupráce s Yuga Labs

Po oznámení partnerství s Yuga Labs, Gucci včera oznámilo, že se objeví v Otherside, virtuálním světě obydleném bytostmi nazývanými Koda, který vytvořila právě Yuga Labs.

Projekt, který bude k dispozici 6. dubna, se jmenuje „Otherside: Relics by Gucci“ a zahrnuje fyzickou & digitální, limitovanou edici Gucci přívěsku s názvem „Koda“. Děj navazuje na příběh, který se momentálně vypráví na Twitterovém účtu Otherside, a soustředí se na modré lahvičky, které se mění na přívěsky. Zájemci budou muset dokončit sérii úkolů, aby si mohli zakoupit digitální přívěsek, kterých je k dispozici pouze 3333. Přívesek umožní odemknout nové zážitky v Otherside a přístup k fyzickému protějšku ve formě stříbrného přívěsku Koda. Cena přívěsku bude 450 $APE ($1900).

Gucci - Otherside
Gucci x Otherside / Twitter

Gucci pokračuje ve svém agresivním tempu experimentování s metaverse a Web3. Tento projekt připomíná dřívější partnerství s projektem 10KTF minulý rok, kdy Gucci obléklo avatary z populárních NFT PFP kolekcí, včetně BAYC, Cryptopunks, World of Women a dalších.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..