Buď v obraze #37: Etihad Airways i Lacoste rozšiřují své Web3 projekty, Yuga kupuje metaverse start-up

Připoutejte se, letíme s 37. přehledem světa NFT! Etihad Airways nabízí vstupenku do nové éry věrnostních programů se 300 NFT. Roar Studios a Yuga Labs se spojují, aby vylepšili metaverse projekt Otherside. Ve světě her je menší revoluce – Wreck League umožňuje hráčům vytvářet své vlastní bojovníky. Módní gigant Lacoste otevírá brány svého virtuálního obchodu pro držitele tokenu UNDW3. A na závěr, Protokol Ordinals založil vlastní neziskovou organizaci pro podporu svého vývoje.

Etihad Airways rozšiřují svůj Web3 věrnostní program

Etihad Airways chystá rozšíření své NFT kolekce o 300 nových děl, které přinesou držitelům různé výhody jako například upgrady letů. Tato expanze, nazvaná Horizon Club, bude zahájena 1. srpna a je součástí trendu integrace blockchainu do leteckého průmyslu. Věrnostní program umožní držitelům NFT stakovat své tokeny za míle, které lze pak využít na skutečné lety a jejich upgrady. Více v článku zde.

Yuga Labs oznamuje akvizici Roar Studios, cílem je vylepšit Otherside

Roar Studios, metaverse start-up, který stojí za vývojem ROAR – revoluční mediální platformy se přidává na stranu Otherside. Po této akvizice se Eric Reid, hlavní mozek studia Roar, stal leaderem Otherside projektu. Jeho povinnosti se točí kolem doladění metaverza ve spolupráci s herními, zvukými a AI inženýry ze společnosti Yuga. Kromě založení společnosti Roar má Reid za sebou více než dvě desítky let zkušeností v zábavním průmyslu, kde vytvářel a distribuoval filmový a hudební obsah. Včetně například světoznámé filmové série Underworld.

Wreck League: Nový Web3 Projekt, který přináší revoluci do Her a Esportů

Wreck League, nový gamingový projekt od nWay a Animoca Brands, přináší možnost vytvářet vlastní bojovníky. První sezóna zahrnuje spolupráci s Yuga Labs a vlastníci čtyř Yuga Labs sbírek mohou získat speciální Founders Mech. Projekt slibuje další sezóny s novými známými značkami. Více v článku zde.

Lacoste zpřístupnilo speciální kolekci fyzického oblečení pro držitele tokenu

Francouzský módní gigant Lacoste otevřel nový virtuální obchod, který nabízí skryté výhody pro držitele NFT UNDW3. Při svém nejnovějším „ponoru“ do říše Web3 spolupracovala společnost Lacoste se společností Emperia, která se zabývá virtuální realitou. Skutečná inovace se skrývá ve spodních částech nového obchodu, kde se nachází prostor pro držitele UNDW3 NFT. Ti si mohou zakoupit mikinu, kalhoty a nebo triko speciálně vytvořené pro Web3 komunitu. Každý fyzický kus navíc bude mít „NFT dvojče“ a interaktivní funkci rozšířené reality.

Náklady na gas v NFT již nejsou tak velké, od roku 2021 klesají

Transakční poplatky (gas) v NFT od svého maxima v roce 2021 výrazně klesly. Tržiště a projekty, které v té době zaujímaly přední místa, je již z velké většiny neokupují. Údaje od analytické společnosti Glassnode ukazují, že náklady na gas mají u NFT tržišť klesající tendenci. V současné době tvoří spotřeba gas u Blur, OpenSea, SuperRare, LooksRare a Rarible pouze zhruba 1,85 % spotřeby celé sítě Ethereum.

Vznikla nezisková organizace na podporu rozvoje Ordinals protokolu

Protokol Ordinals, který od ledna dosáhl 21 milionů záznamů, založil neziskovou organizaci Open Ordinals Institute. Tato v Kalifornii sídlící organizace poskytuje finanční podporu pro vývoj protokolu. Ve správní radě sedí čtyři členové týmu, včetně vedoucího projektu, Rapha. Více v článku zde.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..