Wreck League: Nový Web3 Projekt, který přináší revoluci do Her a Esportů

Wreck League je nový projekt vyvíjený společností nWay ve spolupráci s Animoca Brands a spolupracuje s Yuga Labs jako partnerem pro první sezónu. Jedná se o nejambicióznější Web3 gamingový zážitek dosud.

Stavte si svého vlastního bojovníka:

Wreck League odlehčuje tradiční bojové hry tím, že umožňuje hráčům vytvořit své NFT-mintované mechy pomocí 10 unikátních dílů. Každý hráč si tak může sestavit více než 1,5 kvadriliónů různých kombinací mechs, což zaručuje nekonečné možnosti přizpůsobení a strategií v boji.

Exkluzivní spolupráce s Yuga:

První sezóna Wreck League přichází s exkluzivní spoluprací se známou značkou Yuga Labs. Hráči, kteří vlastní čtyři sbírky – Bored Ape Yacht Club, Mutant Ape Yacht Club, Bored Ape Kennel Club a Kodas – mohou získat speciální Founders Mech. Jedinečné díly těchto ikonických značek mohou být použity k vylepšení a personalizaci mechs v Wreck League.

AAA kvalita a Web3/Web2 hratelnost:

Wreck League slibuje kvalitní zážitek s real-time PvP boji, cross-play funkcionalitou mezi mobilními zařízeními a PC a nabízí verze pro Web3 i Web2. Hráči se mohou účastnit různých herních událostí a turnajů, bojovat s vlastními mechy a získávat cenné odměny na blockchainu.

 

Nadcházející sezóny a další exkluzivní značky:

Wreck League slibuje další sezóny s příchodem dalších známých značek, což rozšíří nabídku mechs a dílů a udrží soutěžní scénu stále vzrušující.

Celkově je Wreck League inovativní projekt, který zásadně mění způsob, jakým vnímáme soutěžní hry a esporty. Hráči mají možnost vytvářet a vlastnit své unikátní mechy, spolupracovat s ikonickými značkami a soutěžit v kvalitním PvP zážitku s možností získat skutečné on-chain odměny. Těšme se na nadcházející sezóny a nové značky, které přinesou do Wreck League ještě více vzrušení a výzev pro hráče.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..