Etihad Airways NFT Web3

Etihad Airways rozšiřují svůj Web3 věrnostní program

Věrnostní program Web3 „Horizon Club“ společnosti Etihad Airways umožní stakovat NFT za míle, které lze uplatnit na skutečné lety a upgrady.

Národní letecká společnost Spojených arabských emirátů, Etihad Airways, brzy uvede novou 300-dílnou expanzi své NFT kolekce na Polygonu a slibuje držitelům řadu nových výhod, jako je status Etihad Guest Silver Tier, prioritní odbavení, přístup do salonku a možnost stakovat NFT za účelem získání mil.

Limitovaná edice NFT, která startuje 1. srpna, je jedenáctým 3D modelem letadla přidaným do kolekce EY-ZERO1, která byla poprvé spuštěna v červenci 2022. Nové NFT jsou navrženy tak, aby vypadaly jako letoun Boeing 787 Dreamliner s nápisem Mission: Impossible, odhalený jako součást propagačního turné pro nedávno uvedený film „Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One“.

Původní sbírka EY-ZERO1 poskytovala držitelům exkluzivní výhody, včetně statusu Etihad Silver Tier na jeden rok a přístupu na událost pro držitele NFT na závodním okruhu Yas Marina Formula 1. Nová kolekce nabízí rozšířený seznam digitálních a IRL odměn, včetně 12-měsíčního statusu Etihad Guest Silver Tier, prioritního odbavení, 25% nárůstu při získávání mil Etihad Guest, přístupu do salonku na mezinárodním letišti v Abú Dhabí, členství v Etihad: Virtual Club, rychlejšího postupu ze Silver na Gold Tier a vlastní členské karty Etihad.

Etihad je nejnovější letecká společnost, která rozšiřuje své nabídky založené na blockchainu. Nízkonákladový argentinský dopravce Flybondi v březnu rozšířil své partnerství s firmou pro vydávání vstupenek NFT TravelX, aby nabízel všechny lístky jako NFT na blockchainu Algorand.

TravelX se již v dubnu 2022 spojil se španělskou leteckou společností Air Europa, aby uvedli sérii NFT lístků spojených s výhodami a událostmi. A v červnu největší japonská letecká skupina All Nippon Airways (ANA) spustila NFT tržiště jako součást plánů na rozvoj své Web3 strategie, která zahrnuje cestovní zážitek v metaversu.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..