Goblin

Buď v obraze #24: Spoluzakladatel EA se připojil k Web3 studiu, Alibaba pomáhá podnikům s metaverse

Vítejte u 24. přehledu, který začneme novinkou o vstupu spoluzakladatele legendárního studia EA do Web3. V jedné následujících novinek se pak podíváme na spolupráci Alibaby a protokolu Avalanche, díky které hodlají pomáhat podnikům s vytvořením vlastního metaverse. Nepřehlédněte také novinku o manažerovi OpenSea, který byl odsouzen za insider trading. Přehled pak zakončíme tipem, kde zdarma získat NFT k výročí korunovace krále Charlese III.

Spoluzakladatel Electronic Arts (EA) se připojil k blockchainovému hernímu studiu

Společnost P2Earn Inc se specializuje na blockchain gaming a nedávno oznámila, že příjme Jeffa Burtona, spoluzakladatele EA, jako člena svého poradního sboru. Burton vyjádřil své nadšení z herního modelu Play-2-Earn, který se podle něj nachází těsně před masovým přijetím. Spoluzakladatel EA si představuje budoucnost, kdy budou moci hráči získávat část zisku prostřednictvím hraní. Alex Lineton, generální ředitel P2Earn hodlá nadále rozšiřovat poradní sbor dalšími herními experty.

Časopis Sports Illustrated spouští vlastní platformu pro prodej NFT lístků na blockchainu

Časopis Sports Illustrated spouští vlastní NFT platformu na Polygon blockchainu ve spolupráci s firmou Arena Music. Platforma je založena na síti Polygon pro svou rychlost a nízké poplatky. Více v článku zde.

Alibaba a Avalanche pomůže podnikům jednodušeji spustit vlastní metaverse

Alibaba Cloud představuje spolupráci s blockchainovou platformou Avalanche. Společná aliance byla představena na akci Avalanche Summit II s cílem vytvořit Cloudverse. Jedná se o metaverse launchpad, který pomůže podnikům při vytváření, spuštění a správě jejich metaverse řešení na blockchainu Avalanche. Dle vyjádření obou partnerů je pro podniky reálné spustit vlastní metaverse do měsíce od prvního kontaktu.

Bývalý manažer OpenSea odsouzen za NFT insider trading

Bývalý produktový manažer společnosti OpenSea byl odsouzen za podvod a praní špinavých peněz. Nathaniel Chastain byl obviněn z využití svých znalostí o tom, které NFT budou propagovány na domovské stránce OpenSea k osobnímu obchodování. Více v článku zde.

Nový lending protokol od Blur překonal 16 milionů dolarů v objemu obchodů

Platforma Blur představila 1. května nový protokol Blend, který slouží k zastavení NFT za účelem půjček. Podle údajů z Dune Dashboard zprostředkoval zmíněný protokol obchody již za více než 16 milionu dolarů (8 820 ETH). Sbírky Azuki a Cryptopunk představují největší kolaterál – v tržní hodnotě více než 8 000 Ether. Zajímavostí je, že jeden jednotlivec poskytl 58 půjček v hodnotě 1 180 ETH. Jedná se o tchajwanskou celebritu Jeffa Huanga, známého jako Matchi Big Brother.

Aukční síň Sotheby’s spouští vlastní NFT tržiště

Slavná aukční síň Sotheby’s rozšířila své aktivity v oblasti Web3 a spustila nový portál na své platformě nazvaný Sotheby’s Metaverse. Tento portál umožňuje sekundární prodej uměleckých děl NFT přímo mezi uživateli a využívá plně decentralizovaného řešení založeného na blockchainu. Více v článku zde.

Kolekce Goblintown odmění 1000 nejhorších traderů

Společnost Truth Labs, známá populární kolekcí Goblintown se chystá uvést pokračování kolekce s názvem Big Inc v objemu 15 000 kusů. Pokračování bude založeno na příběhu velké korporace ve fiktivním Goblintownu, která vymývá mozky zvířatům, aby se staly jejími zaměstnanci. Datum spuštění kolekce zatím není známo. Nejhorších 1 000 obchodníků bude mít 24 hodin na bezplatný mint  „Big Inc“ vstupního dopisu. Zájemci o mint se tedy nahlásí společnosti Truth Labs, která bude následně analyzovat data z jejich peněženek. Kolekce také plánuje nabídnout 50 % slevu z původní ceny 0.096 ETH pro uživatele, kteří zaplatí meme coinem PEPE.

Vymintujte si NFT zdarma na počest korunovace Charlese III.

Společnost Evening Standard se připojila k digitálnímu umělci Trevoru Jonesovi za účelem vytvoření série pamětních NFT, které oslavují korunovaci krále Charlese III. a královny Camilly. Tato kolekce nazvaná The Oath, vytvořená ve spolupráci s Apollo NFT, je dostupná zcela zdarma. Více v článku zde.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..