NFT na počest korunovace krále Charlese III.

Vymintujte si NFT zdarma na počest korunovace Charlese III.

V očekávání korunovace krále Charlese III. a královny Camilly dne 6. května začala společnost Evening Standard spolupracovat s digitálním umělcem Trevor Jonesem na vydání série pamětních Ethereum NFT, které oslavují tuto událost na Nifty Gateway, a to zcela zdarma.

Kolekce nazvaná The Oath, vytvořená ve spolupráci s Apollo NFT, může být získána přímo na Nifty Gateway nebo pomocí QR kódu vytisknutého v novinách. QR kódy jsou také umístěny na billboardech podél Oxford Street pro ty, kteří cestují do hlavního města, aby se účastnili slavností. Nicméně NFT nebudou mintnuta a doručena do peněženek zájemců až do 7. května.

Generální ředitel společnosti Evening Standard, Charles Yardley, vyjádřil svou hrdost na spolupráci s Trevorem Jonesem na oslavu této historické chvíle pro Londýn. Umělecká díla reprezentují staletí tradice a historie, které jsou zobrazeny skrze NFT, které demokratizují umění pro umělce a sběratele v moderním světě.

Původní fyzický obraz NFT The Oath byl vytvořen Trevorem Jonesem ve svém edinburském ateliéru a zobrazuje korunu sv. Edwarda, kterou nosila královna Alžběta II. během své korunovace v roce 1953.

Jones uvedl, že s Layer-2 v akci a uhlíkovou stopou sníženou o 99 % už neexistuje žádný ekologický problém spojený s používáním Ethereum blockchainu. Vidí to jako příležitost představit novým sběratelům NFT umění, které se v posledních letech potýká s problémy.

Evening Standard se připojil k dalším mediálním společnostem, které vidí hodnotu ve Web3, včetně TIME, GQ a Playboy. The Oath není první sbírkou NFT, která oslavuje britskou královskou rodinu. V září byla spuštěna sbírka NFT s názvem QueenE, která oslavovala život nejdéle vládnoucí britské monarchyně, královny Alžběty II.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..