NFT Space

Komentář: Spoluzakladatelé NFT Space přednesou o základech NFT na UTXO 2023, komunitu čeká první oficiální meetup

Minulý měsíc jsme vás informovali o nadcházející kryptoměnové konferenci UTXO v jednom z našich článků, na kterou čeká nejeden technologický nadšenec. My nesmíme na této atraktivní události chybět, a tak se na ni vydáváme také.

Prezentace na téma Úvod do NFT

Spoluzakladatelé NFT Space mOpO680 a NiftyApe vystoupí v rámci letošního ročníku UTXO jako přednášející a promluví o základech NFT, kde tuto technologii představí tak, aby ji porozuměli i úplní začátečníci. Přijďte se podívat na prezentaci s názvem „Úvod do NFT“ v sobotu v 10:30 do Lustrového sálu, jestliže byste o NFT rádi dozvěděli něco nového, anebo jen přijďte podpořit svou účastí naše přednášející.

První oficiální meetup NFT Space komunity

Začátky NFT Space komunity šahají do roku 2021, kdy se na podzim rozhodli spojit síly STPN, mOpO680 a Yf, aby pomohli nováčkům pochopit NFT technologii a ochránit je před rozsáhlým množstvím scamů. Postupem času vybudovali největší československou NFT komunitu, jež na Discordu obsahuje více než 2000 členů. Členové komunity volali po prvním meetupu takřka již od samotného začátku. Onen správný čas nadešel a pro první meetup NFT Space komunity byl zvolen oficiální termín. Ten je již tuto sobotu v Praze, kdy po základním programu UTXO proběhne přesun do jednoho pražského podniku, v němž samotný meetup proběhne.

Registrace na historicky první meetup naší komunity je již uzavřena, nicméně nezoufejte. Pokud byste se chtěli setkat s komunitou, můžete využít účasti na samotném UTXO, jehož se spousta našich členů zúčastní, a to včetně samotných spoluzakladatelů mOpO680, NiftyApe a STPN. Pro komunikaci či organizaci můžete využít náš Discord.

Tímto článkem uzavíráme tento týden a těšíme se nejen na setkání s členy naší komunity. Na další článek se můžete těšit v pondělí, a to klasicky v podání týdenního přehledu novinek od Jakuba.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..