Kryptoměnová konference UTXO 2023

Kryptoměnová konference UTXO 2023: Nejvýznamnější shromáždění odborníků a nadšenců z oblasti kryptoměn (Komentář)

Kryptoměny se staly středobodem pozornosti ve finančním a technologickém světě. Jejich rostoucí význam a potenciál přitahují odborníky, investory a nadšence z celého světa. Již za necelé tři týdny se v Praze uskuteční dlouho očekávaný Prague Blockchain Week plný událostí z oblastí kryptoměn a blockchainu. V rámci této události proběhne také kryptoměnová konference UTXO 2023, která bude jedním z nejvýznamnějších setkání kryptoměnových nadšenců u nás.

UTXO se bude konat ve dnech 3. až 4. června 2023 v Gabriel Loci, unikátním prostoru v samotném srdci Prahy. Slibuje být inspirativním a vzdělávacím setkáním pro všechny zájemce o kryptoměny. Účast na této události může pomoci účastníkům rozšířit své znalosti, objevit nové příležitosti a zapojit se do diskusí o budoucnosti kryptoměn a blockchainu. Konference si rovněž klade za cíl propojit odborníky, vývojáře, podnikatele a investory, kteří se zajímají o kryptoměny a chápou jejich potenciál v různých odvětvích, včetně finančnictví, technologií, obchodu a dalších oblastí.

UTXO 2022 – hlavní sál
UTXO 2022 – hlavní sál / UTXO.cz

Dvoudenní program nabídne širokou škálu přednášek, panelových diskusí, workshopů a networkingových příležitostí. Účastníci budou mít možnost setkat se s vlivnými osobnostmi nejen z kryptoměnového odvětví, naslouchat odborným prezentacím a účastnit se interaktivních diskuzí. Těšit se můžeme na celou řadu zajímavých přednášejících jako například ekonoma Trinity Bank Lukáše Kovandu, CEO herní platformy Gamee Boženu Řežáb či CEO Somnium Space Artura Sychova.

UTXO 2023 – přednášející
UTXO 2023 – přednášející / UTXO.cz

Na konferenci UTXO vystoupí více než 5 desítek přenášejících, jež dostanou možnost prezentovat na libovolná témata, diskutovat či představit své vlastní komunity, produkty, projekty či služby. Účast mezi přednášejícími pro letošní ročník potvrdili také spoluzakladatelé NFT Space, a to NiftyApe a mOpO680. Ti společně představí technologii NFT v rámci 30minutové přednášky, kde se rozpovídají o samotné technologii, její využitelnosti atd.

Na závěr tohoto článku s radostí oznamujeme, že se NFT Space stal mediálním partnerem letošního ročníku UTXO. Díky této spolupráci jsme mimo jiné získali také slevový kód pro naše čtenáře a členy komunity NFT Space. Pokud zvažujete koupi vstupenek na UTXO, můžete využít tento odkaz, nebo zadat slevový kód NFTSPACE během nákupního procesu na webu UTXO, pro zvýhodněnou cenu.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..