NFT Space CZ/SK Discord server

Komentář: Co nabízí největší československý NFT Discord server? Přečtěte si exkluzivní informace

Základy portálu nftspace.cz vznikly v komunitní skupině na sociální síti Discord. Skupina nadšenců STPN, mOpO680 a Yfka se už před více než rokem rozhodla založit otevřenou skupinu, která bude mezi sebou sdílet cenné informace, know-how, ale také úspěchy a neúspěchy. S odstupem času se tohle rozhodnutí ukázalo jako velmi efektivní, když přineslo velké skupině začátečníků odhodlání, odvahu a chuť vzdělávat se společně v oboru, který je stále plný otazníků.

Klíčové jsou sdílení informací i bezprostřední reakce. NFT svět je velmi rychlý a volatilní, změny se často dějí v řádech minut. Pokud někdo chce být „na tepu dne“, právě naše skupina poskytuje dlouhodobě stabilní zázemí. Důležité je také říci, že přístup ke všem informacím je zcela zdarma. Nikdy jsme si neúčtovali vstupní poplatky a ani si je účtovat nebudeme.

Od první poloviny roku 2021 přišlo na server více než 2 tisíce Čechů a Slováku, kterým učarovala nejen přátelská atmosféra, ale i nabízené „služby“ a dostupnost informací v českém jazyce. Členové komunity jsou aktivní, denně si vymění stovky až tisíce zpráv o kryptoměnách a nezaměnitelných tokenech. Sdílejí mezi sebou exkluzivní informace, zásobují se novinkami a diskutují. Mezi členy komunity jsou velmi zkušení investoři i úplní začátečníci, kteří si k nim chodí pro rady. Základem fungování je slušná komunikace a společný cíl – nabýt co nejvíce teoretických i praktických zkušeností, zatímco zbytek světa ještě ani netuší, co NFT, Web3 a Metaverse představují.

Velmi rádi vás v otevřené Discord skupině NFT Space CZ/SK přivítáme společně se stovkami aktivních členů.

Co u nás naleznete:

  • Přátelskou komunitu, bezpečné zázemí, slušné chování, serióznost a transparentnost.
  • Novinky, aktuální informace o projektech a kryptoměnách.
  • Vzdělávací materiály.
  • Analýzy od zkušených sběratelů a investorů a také sdílené příspěvky od profesionálů z jiných (často uzavřených) skupin.
  • Analytické nástroje sledující trh a zprostředkovávající aktuální informace o dění v NFT.
  • Příležitosti být dostatečně brzy u projektů s potenciálem růst a naopak i upozornění na projekty, které se chovají podezřele nebo za nimiž se může skrývat podvod.
  • Soutěže, hry a raffles o hodnotné ceny (např. exkluzivní přístupy k projektům) či na žádost komunity jako zpestření ve volném čase.
  • Možná i budoucí přátele z reálného světa, neboť jsou mezi námi i studenti a lidé s běžnými povoláními jako právníci, IT specialisté, manažeři nebo běžní zaměstnanci, kteří zde tráví spoustu volného času a sdílejí mezi sebou i část soukromí.
Komunita NFT Space CZ/SK na Discordu


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..