Pudgy Penguins – Pudgy World

Pudgy Penguins přichází s vlastními fyzickými hračkami a sociální platformou Pudgy World

Pudgy Penguins, jeden z populární NFT projektů, odhalili vlastní řadu fyzických hraček a virtuální platformu nazvanou Pudgy World.

Od 19. května si nejen fanoušci tohoto projektu z celého světa mohou pořídit vlastní fyzickou hračku v podobně tučňáka, jež byla komunitně licencována u předních prodejců jako jsou Amazon a další. Tučňáci se nabízejí v různých podobách a umožňují sběratelům získat figurky Pudgy Penguins, plyšové hračky, iglú a další. Každá položka je doprovázena vlastním průkazem vlastnictví, rodným listem a loot-boxem, balíčkem obsahujícím překvapení z nově objeveného Pudgy World.

Součástí balení je také QR kód, kdy naskenováním tohoto kódu budou sběratelé odměněni kódem, pomocí kterého získají 4-6 karet s NFT vlastnostmi, které lze v Pudgy World využívat, vyměňovat nebo i prodávat. Majitel postavičky získává v rámci Pudgy World volnou ruku. Díky této platformě získává možnost, vytvořit si unikátní postavičku zvanou Forever Pudgy, kterou si může následně mintnout a danou podobu tučňáka zvěčnit na síti Polygon. Jakmile je postava vytvořena, uživatelé ji mohou nekonečně přizpůsobovat a obchodovat s oblečením a doplňky, které vlastní.

Pudgy World představuje neustále se rozvíjející sociální zážitek Pudgy World však nabízí mnohem více než jen platformu pro zdobení tučňáků. Poskytuje rozsáhlý a poutavý sociální zážitek, kde členové mohou navazovat spojení s nadšenými fanoušky Pudgy z celého světa, hrát hry a prozkoumávat jejich pečlivě navržený digitální svět. I když jsou současné možnosti omezené, Pudgy Penguins slibují neustále se rozvíjející ekosystém, který bude růst společně s narůstající uživatelskou základnou. Pudgy World je otevřený pro každého, avšak pouze vlastníci hraček mají možnost odemknout další výhody NFT.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..