OpenSea Pro

OpenSea spouští novou platformu OpenSea Pro. O co se jedná a co přináší?

OpenSea, jedno z největších a nejpopulárnějších NFT tržišť, oznámila spuštění nové platformy OpenSea Pro. Ta má zaujmout zejména profesionální obchodníky s NFT, a to díky nabízenému počtu pokročilých funkcí. Tento krok následuje po rychlém růstu konkurenčního NFT tržiště Blur.

OpenSea Pro je přepracovanou verzí platformy Gem v2, kterou OpenSea v dubnu 2022 odkoupilo s cílem poskytnout profesionálním obchodníkům nástroje potřebné k obchodování s NFT. Nabídne bezplatné využití, shromažďování dat z více než 170 tržišť, a tedy i nejlepší podmínky pro obchodníky. Platforma podporuje pokročilé vyhledávání, okamžité prodeje, správu peněženek a nabídek napříč všemi důležitými tržišti, nižší gas fees pro efektivní obchodování nebo funkce pro měření a sledování. OpenSea Pro bude také přístupná na mobilních zařízeních.

OpenSea Pro – ukázka
OpenSea Pro

OpenSea si také přichystala dárek pro všechny věrné uživatele, kteří v minulosti využívali platformu Gem. Jedná se o kolekci s názvem Gemesis obsahující celkem 180 tisíc kusů. Na claim NFT zdarma má nárok každý, kdo využíval platformu Gem před 31. březnem 2023.

Devin Finzer, CEO společnosti OpenSea, ocenil technologii platformy Gem a chválil platformu pro její rychlost a schopnost práce s daty v reálném čase, které poskytují rychlé a důležité informace při obchodování NFTs. Společnost si klade za cíl usnadnit uživatelům efektivnější vyhledávání a nakupování NFTs a zároveň posunout použití NFT dopředu. I přesto Finzer ujišťuje, že OpenSea bude nadále prioritizovat běžné obchodníky a také tvůrce.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..