Buď v obraze #52: Disney spouští NFT platformu, Jägermeister s digitálním uměním se prodává za 13 tisíc

Během minulého týdne, kdy se NFT trh znovu oživil, jsme byli svědky fascinujících novinek a čeká nás tedy nebývale nabitý přehled. Disney spolu s Dapper Labs představil Disney Pinnacle, novou NFT platformu pro digitální odznáčky. MetaMask aktualizoval svou peněženku pro lepší manipulaci s NFTs a burza Binance představila svou vlastní Web3 peněženku. Paris Saint-Germain se spojil s Blvck Paris a Crypto.com v znamení módy, sportu a NFT. V neposlední řadě pak Jägermeister představil edici „9556 Nights of Exploration“ s digitálním uměleckým doplňkem od umělce Mago Dovjenka. Sledujte s námi nejnovější trendy v digitálním světě v našem 52. týdenním přehledu!

Disney oznámil spuštění nové NFT platformy ve spolupráci s Dapper Labs

Disney Pinnacle, výsledek spojení Disney s Dapper Labs, inovuje digitální odznáčky. Převádí klasické odznáčky z Disney parků na unikátní digitální NFT na blockchainu Flow. Projekt má ambici oslovit fanoušky Disney, oživit zájem o NFT a představit nový způsob sběratelské zábavy. Více v článku zde.

MetaMask přináší zásadní aktualizaci zaměřenou na NFTs

Peněženka MetaMask nedávno představila významnou aktualizaci zaměřenou na non-fungible tokeny (NFT). Cílem aktualizace je zvýšení kvality uživatelského zážitku spojeného s NFT. Jednou z novinek je vylepšená funkcionalita pro převody tokenů. Před touto aktualizací byli uživatelé odkázaní na platformy třetích stran, jako je OpenSea nebo museli při převodech komunikovat s chytrými kontrakty. Nová aktualizace nabídne posílaní NFTs přímo z MetaMask. Peněženka zároveň odhalila plány do budoucna – chce začlenit i převody tokenů ERC-1155 v rámci rozšíření prohlížeče.

NHL Breakaway™: Změní Pohled na Sbírání Hokejových Okamžiků?

NHL a NHLPA se spojily s Sweet pro NHL Breakaway, novou digitální sběratelskou komunitu. Umožňuje obchodování, darování a sbírání digitálních odznaků a momentů z historie NHL. Trade Lounge, Public Profiles a gamifikace s výzvami přinášejí nový rozměr fanouškovství. CEO Sweet, Tom Mizzone, vidí projekt jako spojení digitálních sběratelských zážitků se sportovní vášní. Více v článku zde.

Binance představuje self-custody peněženku pro Web3

Binance, nyní již globální blockchainový ekosystém, který stojí za největší kryptoměnovou burzou na světě, spustil novou Web3 peněženku. Binance Web3 Wallet je samospustitelnou kryptopeněženkou vytvořenou v rámci aplikace Binance.  Generální ředitel, Changpeng Zhao, se o nové peněžence vyjádřil následovně: „Web3 peněženka Binance snižuje bariéry vstupu pro uživatele, kteří chtějí dosáhnout plné odpovědnosti za svá aktiva. Nová peněženka je důležitým a pohodlným mostem k posílení postavení Web3 a DeFi. Naší prioritou je zajistit, aby s námi uživatelé mohli Web3 prozkoumávat v uživatelsky přívětivém a bezpečném prostředí.“

Paris Saint-Germain a Blvck Paris společně propojují módu, sport a NFT

Paris Saint-Germain (PSG) představuje unikátní spojení s Blvck Paris a Crypto.com, vstupujíc do světa kryptoměn a digitálních inovací. Fanoušci mohou získat NFT módní kolekci na Crypto.com a získat i fyzické produkty spojené s touto digitální kolekcí. Celkem bylo vydáno 1 000 NFT za 50 dolarů, z nichž 10 % jsou speciální edice s fyzickými produkty. Všechna NFT jsou založena na blockchainové síti Cronos. PSG aktivně hledá integraci kryptoměn a blockchainu, dává fanouškům nové zážitky a osvědčuje se jako průkopník v propojení sportu, módy a technologií. Více v článku zde.

9556 Nights of Exploration: Jägermeister za 13 tisíc korun a NFT k tomu

Edice s sebou nese nejen výjimečný obsah, ale i speciální design a příběh. Cena láhve „9556 Nights of Exploration“ činí 560 eur (13 500 korun) a na trh bude uvedeno pouze 56 kusů v každém státě, kromě Německa, USA a Číny, kde jich bude více. Číslovka 9556 pak značí počet nocí, které zrál likér v sudu (26 let). Co tuto edici odlišuje, je také inovativní přístup k NFT. Každá láhev obsahuje QR kód, který umožňuje získání digitální verze olejové malby od berlínského umělce Mago Dovjenka. Tato digitální komponenta přidává další rozměr k celkovému zážitku z likéru. Je to navíc poprvé, co nějaká značka alkoholu s digitálním tokenem pracuje.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..