psg blvck

Paris Saint-Germain a Blvck Paris společně propojují módu, sport a NFT

V poslední době se Paris Saint-Germain (PSG), známý fotbalový klub, ponořil do světa kryptoměn a digitálních inovací. Spojením sil s avantgardní módní značkou Blvck Paris a firmou Crypto.com, PSG otevírá novou kapitolu ve světě sportu, módy a digitálního umění.

Tato unikátní spolupráce nabízí fanouškům nejen tradiční módní doplňky, ale i digitální módní kolekci prostřednictvím nezaměnitelných tokenů (NFT), které jsou k dispozici exkluzivně na tržišti Crypto.com. Celkem bylo vydáno 1 000 těchto NFT, z nichž každé stojí 50 dolarů. Zajímavostí je, že 10 % z nich jsou speciální edice umožňující vlastníkům získat box s fyzickými produkty této spolupráce.

Všechna NFT jsou vytvořena na blockchainové síti Cronos, kterou podporuje Crypto.com. Fyzické módní předměty, spojené s těmito digitálními aktivy, mají být uvedeny na trh již příští týden. Kolekce zahrnuje položky jako jsou mikiny, fotbalové míče, trička a další doplňky v charakteristickém černém stylu Blvck Paris.

Strategie PSG v oblasti kryptoměn není nová. Klub již dříve spustil krypto fanouškovský token ve spolupráci se Socios.com a distribuoval plakáty jako NFT prostřednictvím Crypto.com. Kylian Mbappé, hvězdný hráč PSG, je navíc ambasadorem značky Sorare, fantasy fotbalové hry založené na NFT.

Tato iniciativa je důkazem, že PSG aktivně hledá cesty, jak integrovat kryptoměny a blockchainové technologie do svých aktivit. Tato spolupráce nejenže rozšiřuje zapojení fanoušků, ale také nastavuje příklad ve spojení sportu, módy a blockchainové technologie. PSG se tak umisťuje v čele technologického přijetí v oblasti sportovního průmyslu a oslovuje novou generaci technicky zdatných fanoušků.

PSG tak nejenže rozšiřuje svůj dosah v digitálním světě, ale také posouvá hranice toho, jak mohou sportovní kluby využívat nové technologie k angažmá svých fanoušků. Výsledkem je, že PSG se stává průkopníkem ve světě sportu, který se nebojí experimentovat a inovovat. Jejich spolupráce s Blvck Paris a Crypto.com je jasným příkladem toho, jak mohou být sport, móda a nové technologie úspěšně spojeny k vytvoření nových zážitků pro fanoušky.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..