NHL Breakaway™: Změní Pohled na Sbírání Hokejových Okamžiků?

Národní hokejová liga hráčů (NHLPA), Národní hokejová liga (NHL), Asociace bývalých hráčů NHL (NHLAA) a Sweet, lídr v oblasti herních digitálních sběratelských zážitků, právě ohlásily oficiální zahájení NHL Breakaway™, exkluzivní digitální sběratelské komunity pro fanoušky NHL.

Od dneška mohou fanoušci sbírat, darovat, obchodovat a účastnit se výzev, aby získali vzrušující odměny. Platforma NHL Breakaway přináší poutavý zážitek s některými z nejznámějších a ikonických momentů v historii NHL, a to díky třem klíčovým prvkům:

Trade Lounge: Místo setkávání sběratelské komunity, kde mohou fanoušci obchodovat balíčky a highlighty svých oblíbených momentů nebo hráčů NHL. Možnost vyhledávání a filtrování umožňuje uživatelům najít dostupné highlighty k výměně a zobrazit svou osobní obchodní historii.

Public Profiles: Vytváření sociálního aspektu na platformě umožňuje fanouškům prezentovat svou vášeň pro hokej pomocí unikátních sběratelských prvků v jejich profilech NHL Breakaway.

Gamification: Představuje výzvy pro dokončení sbírek v kategoriích jako jsou highlighty, sběratelské předměty, týmové sestavy a sady hráčů NHL s možností získat odměny, včetně skutečných zážitků z NHL a exkluzivních balíčků.

„Zavázali jsme se k vytvoření digitálních sběratelských prvků navržených a přizpůsobených pro NHL a plně zaměřených na propojení s fanoušky hokeje co nejautentičtějším a angažovaným způsobem,“ uvedl David Lehanski, výkonný viceprezident NHL pro rozvoj podnikání a inovace.

Tom Mizzone, CEO Sweet, zdůrazňuje průlomovou povahu partnerství, kde se gamifikované a sociální digitální sběratelské zážitky stávají mostem k nezapomenutelným zážitkům ve sportu, který milujete.

Tato fáze následuje po několika měsících, kdy byli do programu NHL Breakaway přijímáni raní příznivci, označení jako „Founding Fans“. Zpětná vazba od těchto raných adoptérů bude klíčová pro formování budoucnosti NHL Breakaway, která bude nadále oslovovat všechny fanoušky a sběratele.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..