Buď v obraze #42: Casio připravuje G-SHOCK NFT, Yuga Labs uvádí další hru

Ani první školní týden rozhodně nebyl nudný. Studio Yuga Labs se pustilo do záhadného hraní se šiframi, chorvatský projekt nám ukázal, jak může vypadat budoucnost zemědělství díky NFT. Casio se rozhodlo zavítat do digitálního světa s hodinkami G-SHOCK, zatímco Bieberův hit se mění v unikátní investici. Zjistěte více o těchto a dalších novinkách v přehledu níže.

Yuga Labs představila šifrovací hru inspirovanou kolekcí TwelveFold

Yuga Labs uvádí šifrovací hru TwelveFold, kde účastníci mohou získat Bitcoin. Hra vychází z kolekce 300 NFT děl, a vítěz týdenní hádanky může získat 0,12 BTC. Na konci soutěže může hlavní vítěz získat TwelveFold Ordinal s hodnotou 0,9 BTC. Více v článku zde.

Prase se může stát digitálním tokenem, dokazuje chorvatský projekt

Tři chorvatské firmy spustily platformu GoAgro, která investorům nabízí možnost nákupu prasat ve formě NFT. Za cenu 250 eur za kus má být vydáno celkem 240 000 prasečích NFTs se splatností 900 dní. Do uplynutí této doby si mohou investoři vybrat, zda chtějí své NFT reinvestovat, prodat a nebo jej přeměnit na 107,5 kilogramů skutečného vepřového masa. Cílem projektu je propojit přímo zemědělce a spotřebitele a řešit tak úpadek chovu prasat, zejména v Chorvatsku.

Casio vstupuje do Web3 s G-SHOCK NFT kolekcí

Casio spolupracuje s Polygon Labs na vytvoření NFT komunity kolem svých hodinek G-SHOCK. Bude vydáno 15 000 NFT G-SHOCK Creator Passů, které umožní vlastníkům speciální přístup k komunitním akcím. Společnost se také chystá vstoupit do metaverse. Tato iniciativa je součástí Casiovy snahy modernizovat svou ikonickou značku hodinek. Více v článku zde.

Google povolí reklamy na NFT hry již od 15. září

Společnost Google aktualizovala své zásady reklamy a umožnila propagovat blockchainové videohry využívající NFT. Google však také vydal omezení týkající se kryptoher souvisejících s hazardem. Aktualizace reklamních pravidel vstoupí v platnosti již 15. září a je dalším krokem technologického giganta k zavedení otevřeného, ale regulovaného přístupu k blockchainu a NFT hrám. Zásady dále jasně stanovují, že reklamy na NFT hry, v nichž mohou hráči svá NFT směnit za skutečné hodnoty v reálném světě, nejsou povoleny.

Polygon NFTs končí na NFT tržišti od Binance

Binance plánuje ukončit podporu pro Polygon chain na svém NFT tržišti v rámci svých snah o zjednodušení produktové nabídky. Od 26. září nebude možné na Binance nakupovat či prodávat Polygon NFTs, a také končí staking Land NFTs na Polygonu. Generální ředitel Binance také vyvrátil nedávné spekulace o odchodech výkonných pracovníků a zastavení projektů. Více v článku zde.

Část písně Justina Biebera je nyní možné vlastnit jako NFT

Napadlo vás někdy vlastnit práva na slavnou píseň? Nyní máte možnost získat malý kousek písně Justina Biebera. Skladatel a producent Andreas „Axident“ Schuller se chystá prodávat NFT, která poskytnou jejich majitelům procenta z budoucích licenčních poplatků za streamování hitu „Company“ Od Justina Biebera. Schuller spojil s blockchainovou platformou AnotherBlock, která se zabývá hudebními právy. Nabídl jí 1 % podílu z celkových práv na streamovací poplatky prostřednictvím 2 000 NFTs na Ethereu. Každý token ERC-721 je od minulého týdne možné zakoupit od 0,017 ETH (cca 28 USD) a každému držiteli poskytne 0,0005 % budoucích výnosů ze streamování od poskytovatelů jako jsou Apple Music, Tidal a Spotify.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..