Yuga Labs TwelveFold

Yuga Labs představila šifrovací hru inspirovanou kolekcí TwelveFold

Yuga Labs, společnost za populárním projektem Bored Ape Yacht Club, přichází s novou šifrovací hrou, která nese název TwelveFold. Soutěž bude probíhat třináct týdnů a účastníci mohou získat jako odměnu Bitcoin.

TwelveFold je sbírkou generativního umění, která obsahuje 300 jedinečných děl. Každé z nich je založeno na protokolu Ordinals, což umožňuje zapsat díla a další aktiva na blockchain Bitcoinu ve formě NFT. Každý z těchto uměleckých děl má formu mřížky 12×12, která kombinuje 3D grafiku a ručně kreslené prvky.

Kolekce TwelveFold byla původně uvedena v únoru a během primárního prodeje se podařilo Yuga Labs získat přibližně 16,5 milionu dolarů od 288 úspěšných dražitelů. Nyní, v rámci nově spuštěné šifrovací hře, bude každý týden vydán jeden tzv. Moon Puzzle. První, kdo jej správně vyřeší, získá 0,12 Bitcoinu, což je v současné době přibližně 3 090 dolarů. Ve třináctém týdnu bude vydána závěrečná šifra nazvaná „Sun Puzzle“, a její vítěz získá jeden z TwelveFold Ordinals, jehož cena na sekundárním trhu začíná na hodnotě zhruba 0,9 BTC (přibližně 23 150 dolarů).

Jediným požadavkem pro účast v soutěži je vlastnictví Bitcoinové peněženky kompatibilní s protokolem Ordinals, například Xverse nebo Unisat. Účastníci mohou poté přejít na webovou stránku TwelveFold, stáhnout si hádanku a začít s řešením. Odpovědi jsou podávány zápisem na satoshi, což zaručuje, že proces podání zůstane navždy uložen na Bitcoinovém blockchainu. V případě, že dvě správné odpovědi dorazí ve stejném bloku, rozhoduje nižší pořadové číslo zápisu.

Podle Yuga Labs je každá hádanka unikátní a odpovědi na ni se musí zaznamenat na jednotlivé satoshi. Pro zápis je zapotřebí zaplatit poplatek v rozmezí od 4 do 8 dolarů v závislosti na provozu v síti. Společnost také uvedla, že vítězové budou o svém úspěchu informováni e-mailem a budou muset vyplnit daňové formuláře, aby mohli cenu nárokovat.

První hádanka byla již vyřešena a její odpovědí je „Jigsaw“. K jejímu vyřešení vedla analýza šesti obrazů, které spojovaly dva různé ordinály. Rozdíl mezi jejich čísly tvořil odpověď.

Celkově lze říci, že iniciativa TwelveFold od Yuga Labs přináší novou dimenzi do světa kryptoměn a NFT. Nejenže propojuje umění s matematikou a blockchainovou technologií, ale také nabízí účastníkům možnost získat cenné odměny. Očekává se, že soutěž bude vzhledem k její jedinečnosti a atraktivním cenám velmi konkurenční.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..