Buď v obraze #34: Cool Cats plánují tři Web3 hry, Google Play nyní podporuje NFT hry

Vítejte ve 34. přehledu! Společnost Cool Cats Group spolupracuje s herními vydavateli na vydání tří Web3 her v nadcházejícím roce. Sega oznámila spolupráci s Line Corporation na vytvoření nové NFT hry, což by mohlo být její poslední blockchainové snažení. Ikonická fotografie rappera The Notorious B.I.G. je dražena jako NFT na platformě Kairos. Google Play nyní oficiálně podporuje NFT hry, což přináší nové možnosti pro vývojáře her. Platforma Get Protocol získala 4,5 milionu dolarů na rozvoj vstupenek založených na NFT.

Cool Cats plánují do příštího roku vydat tři Web3 hry

Cool Cats Group spojil síly s herními vydavateli nWay, iCandy a Sync Studios. Plánují vydání tří nových her na konci roku 2023 a začátkem roku 2024. Tyto hry budou zahrnovat multiplayerovou arkádovou hru, 2D endless runner a match-3 hru. Více v článku zde.

Sega vytváří NFT hru, možná její poslední

Společnost Sega bude spolupracovat s Line Corporation, populární japonskou mobilní aplikací, na zcela nové hře. Ta bude využívat platformu Game Dosi společnosti Line Next, která integruje NFTs ve všech titulech. Oznámení přišlo krátce poté co provozní ředitel společnosti Sega naznačil, že společnost hodlá od svých plánů s blockchainem upustit kvůli tomu, že hry vytvořené pro tuto technologii jsou „nudné“. Provozní ředitel konkrétně sdělil, že Sega neuvažuje o integraci blockchainu do žádné ze svých „superher“. Nová spolupráce Line Corporation a Segy však pravděpodobně vznikla ještě před tímto rozhodnutím.

Ikonická fotografie rappera The Notorious B.I.G. vstupuje do dražby, součástí jsou také NFTs

Fotografie rappera The Notorious B.I.G., známá jako „The King Of New York“, vstoupila do dražby jako NFT. Aukce na platformě Kairos potrvá 30 dní, a počáteční cena začíná na 50 ETH. Vítěz dražby bude mít možnost telefonického rozhovoru s fotografem Barronem Claibornem. Více v článku zde.

Obchod Google Play nyní oficiálně podporuje NFT hry

 Google nyní umožnuje vydavatelům videoher prodávat ve svém obchodě hry, které integrovaly NFT. Zpráva vydal minulý týden na svém blogu produktový manažer obchodu Play, Joseph Mills. V příspěvku Mills uvádí, že Google Play „s potěšením sdílí, že aktualizuje zásady tak, aby byly umožněny nové způsoby transakcí s digitálním obsahem založeným na blockchainu v rámci aplikací a her.“ V roce 2018 zakázal Google ve svém obchodě aplikace pro těžbu kryptoměn a v roce 2020 odstranil hru Bitcoin Blask kvůli „klamavým praktikám“.  Konkurenční App Store v říjnu uvedl, že NFT zakoupené mimo App Store nemohou uživatelům ve hře nabízet žádné výhody, jinak bude hra zakázána.

Get Protocol získal 4.5 milionů dolarů na „vstupenky nové generace“

Platforma pro prodej vstupenek Get Protocol se snaží změnit trh pomocí technologie NFT. V budoucnu tak hodlá i nadále využívat NFT technologii pro přístup ke koncertům, představením a událostem. Plánuje se tak utkat s gigantem v oboru, společností Ticketmaster. Nejnovější kolo financování vedla společnost Flow Ventures, nicméně podílely se i společnosti jako Tezos Foundation nebo Animoca Brands. Get Protocol nabídne návštěvníkům NFT jako bezpečnější možnost, nicméně zůstane i standardní prodej vstupenek těm, kteří si ještě nejsou touto technologií jistí.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..