Cool Cats Web3 Hry

Cool Cats plánují do příštího roku vydat tři Web3 hry

Cool Cats Group, oznámila, že se spojila se třemi zavedenými vydavateli her, nWay, iCandy a Sync Studios. Plánem je vydání tří nových her na konci roku 2023 a začátkem roku 2024.

První hra je soutěživá multiplayerová arkádová hra vytvořená společností nWay, která bude vydána v nadcházejících měsících. nWay je dceřinou společností Animoca Brands a má silnou historii ve vývoji kvalitních rychlých multiplayerových her.

Druhá hra je tzv. endless runner ve formátu 2D a vyvine ho společnost iCandy Interactive. Tento titul bude v září 2023 uveden na webových prohlížečích. iCandy je jedním z největších vývojářů v Austrálii a jihovýchodní Asii a má více než 370 milionů hráčů po celém světě.

Třetí hru ve formátu match-3, bude vyvíjet Sync Studios, mobilní herní studio s zkušeným týmem, který publikoval hity jako Voodoo a Lion Studios.

Stephen Teglas, CEO Cool Cats, věří, že nové hry jsou důležité pro rozvoj Cool Cats do globálně známé značky. Názvy, trailery a data vydání tří nových her budou brzy oznámeny.

Nové hry jsou součástí snahy Cool Cats rozšířit své publikum, které zahrnuje i účast v historické Macy’s Thanksgiving Day Parade nebo stánek na konferenci San Diego Comic Con.

Cool Cats je globální značka a NFT kolekce postavená kolem své oblíbené hlavní postavy „Blue Cat“, kterou vytvořil umělec Colin Egan v roce 2013. Vice si o Cool Cats můžete přečíst v našem článku věnovaném tomuto projektu.

 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..