Cool Cats parade

Blue Cat od Cool Cats zazářila na Macy’s Thanksgiving Day Parade 2023

NFT projekt Cool Cats se stal součástí populárního zábavního průvodu Macy’s Thanksgiving Day Parade, kde představil svůj vlastní obří ikonický balón Blue Cat vedle se slavných postav jako jsou Pikachu, Ronald McDonald, Sponge Bob či Master Yoda. Účast Cool Cats na tomto festivale souvisí s vydáním animované série v rámci YouTube Shorts s názvem „The Milk Chug“ a obsahuje hlavní postavu Blue Cat a mléčný karton jménem Chugs.

Mimo to Macy’s na Herald Square nabídla také speciální mikinu Cool Cats s NFC čipem propojeným s tokenem Azuki, což umožňuje její použití jak v reálném životě, tak na digitální platformě Cool Cats.

Cool Cats, vytvořené Colinem ‚Clonem‘ Eganem, začaly jako umělecká díla od ‚Catoonist‘ předtím, než se objevily na Instagramu v roce 2015. V roce 2021 Clon vydal sérii NFT Cool Cats, kterou tvoří 9 999 profilových obrázků postavičky Blue Cat. Tato kolekce se stala jedním z předních NFT projektů, spolu s obrovskou komunitou fanoušků a spoluprácemi s velkými Web3 i Web2 značkami jako například s agenturou CAA. Ceny však kvůli poklesu kryptoměnového trhu a několika dalším problémům v průběhu posledních let klesly, přičemž floor price se v současné době drží kolem 1 ETH, což je přibližně 2100 dolarů.

Nedávno kolekce oznámila plány na expanzi na více blockchainových sítí a licencovala své IP pro videohry.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..