GratefulApe a Infi Torem čokolády

Grateful Ape a Tino Forbidden: Z NFT scény až k prémiové čokoládě s podporou Yuga Labs

Grateful Ape patří mezi největší a nejznámější NFT sběratele v Česku a na Slovensku. Své místo si již získal i na globální Web3 scéně, když se svými přáteli založil dnes již velmi populární podcastovou show s názvem Grateful Show, jejíž cílem je vzdělávat, propojovat a nabírat nové lidi ve Web3. Jedním z přátel, s nimiž tuto show založil, je i Tino Forbidden stojící za streetwearovou značkou Life is Porno, NFT kolekcí Rumpel či digitální identitou Infi Torem. S Tinem jsme vám v minulosti přinesli i rozhovor o tom, jak vnímá NFT trend.

Grateful Ape a Tino společně v Grateful Show organizují Spaces na platformě X, do kterých si zvou zajímavé hosty, jako jsou zakladatelé projektů, influenceři, umělci či obchodníci, a společně diskutují nad tématy týkajících se Web3, NFT a Metaverse. Díky zajímavým hostům, které poznali prostřednictvím Spaces, a také sdíleného know-how, byla dle jejich slov inovace produktu s využitím IP Yuga Labs ekosystému jen otázkou času.

Zvolili čokoládu, která je dle jejich slov obecně velmi oblíbená a má obrovský tržní potenciál. „Máme to štěstí, že spolupracujeme s Herufekem, rodinným podnikem, který klade důraz na prémiovou kvalitu a etický zdroj surovin. A reakce zákazníků? Naše čokoláda je hit!“ zmínil Grateful Ape. Zatímco Tinova čokoláda s názvem Infi Torem představuje mléčnou kávovou fúzi, Uganda od Grateful Apea nabízí 70% podíl tmavé čokolády. Mimo to v minulosti vytvořili i limitovanou edici čokolád ve spolupráci s NFT projektem The Chimpers.

Spolupráce s NFT projektem The Chimpers
Limitovaná edice čokolád ve spolupráci s NFT projektem The Chimpers / GratefulApe archiv

Aby dostali své čokolády mezi co nejvíce zákazníků, uzavřeli partnerství s internetovým supermarketem Rohlik.cz, evropským lídrem v e-grocery. S nabídkou v 5 evropských zemích a dodáním do 90 minut je jejich čokoláda nyní dostupná v České republice. To však není vše, při snaze o globální distribuci čokolády hledají spolehlivé partnery napříč kontinenty s plány na další expanzi.

To, že tyto čokolády patří svou kvalitou mezi výrobky, které stojí za pozornost, dokazuje i to, že obdržely licenci a podporu ze strany Made by Apes, iniciativy, která vznikla na podporu podnikatelů, kteří budují svůj byznys s využitím Yuga IP, a tedy NFT kolekcemi Bored Ape Yacht Club a Mutant Ape Yacht Club. Oba zmínění tak získali své on-chain unikátní identifikátory licencí, přičemž Grateful Ape získal #00084 a Tino #00130.

Čokolády obdržely Made by Apes / GratefulApe archiv

Pro ty, kteří článek přečetli až do konce, přinášíme menší alphu od Grateful Apea: „Pokud se chystáte na Ape Fest v Hongkongu, můžete se těšit na čokoládové překvapení.“Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..