Blíží se listopad a s ním i další NFT Insights meetup. Na co se můžete těšit?

Zdravíme všechny fanoušky NFT, Web3 a Metaversu!!

V listopadu proběhne tradiční NFT Insights meetup, který se pro tentokrát zaměří na rozbor aktuálních trendů. Rok 2023 byl plný vrcholů a pádů nejen NFTs, ale celé oblasti Web3. Byli jsme svědky úžasných projektů s novými možnostmi, ale i nešťastných osudů, které vrhly špatné světlo na oblast krypta. I to se ale stává, a tak se na meetupu společně podíváme na to, co všechno se v letošním roce povedlo, a co ne. Vývojem na poli takových projektů nás přitom provedou odborníci na slovo vzatí prostřednictvím několika na sebe navazujících lightning talků.

V rámci aktivit NFT Insights se mimochodem věnujeme i mentoringu a konzultacím (jak ostatně říká i náš whitepaper). A tak na meetupu mrkneme i na kvalifikační práce studentů z nejrůznějších oborů. Je totiž potřeba ukázat světu i mladou krev a jejich iniciativu, která jednoho dne bude hýbat světem. Honza s Míšou přitom moc rádi takovým nadějným talentům pomáhají, a tak se společně podíváme i na to, jak se jim povedlo. Jednotlivé práce ve stručnosti představíme a dáme prostor i kolektivní rozpravě, abychom našemu kolokviu dodali punc vážnosti. Doufáme, že to i další z řad studentů podnítí k pracím podobného typu, protože oblast decentralizace a Web3 nabízí nepřeberné množství témat pro progresivní bádání a práce, kterou jednou mohou předznamenat velké změny.

No a co by to bylo za meetup, kdybychom neměli panelovou diskusi. Celý den zakončíme panelovovkou s odborníky, kteří aktuálně stojí v popředí odvětví NFTs a blockchainu. Přijďte si poslechnout cenné poznatky, zeptat se na palčivé otázky a samozřejmě zhlédnout plodný rozhovor. Na panelovou diskuzi pak samozřejmě naváže networking, tak aby každý měl jedinečnou příležitost zeptat se na všechno, protože Web3 komunita je vždy a za všech okolností otevřená jakýmkoliv dotazům.

Čeká na nás spousta podnětných diskuzí, množství odborníků a zapálených nadšenců, přátelská atmosféra a samozřejmě i něco na zub, takže kdo jen chcete a máte v sobotu 11. 11. prostor, mrkněte sem na Vstupenky a určitě přijďte za námi do KUMSTu. Každý, kdo má k tématu co říct nebo koho zkrátka jen zajímá, je tu vítán.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..