Zakladatel Instagramu vidí budoucnost NFT stále optimisticky

V březnu 2023 Instagram oznámil odstranění funkcí podporujících technologii NFT, což mnohé překvapilo. Adam Mosseri, šéf Instagramu, vysvětlil, že důvodem bylo nízké využití těchto funkcí pro generování příjmů a vysoké riziko využívání této technologie.

Před pár dny Instagram uspořádal svůj první Creator Innovation Summit. V rámci této události tvůrci získali možnost, získat informace o budování značek a využívání nejnovějších technologií. Během summitu Adam Mosseri diskutoval s tech influencerem Marquesem Brownlee a přiznal, že i přes odstranění funkcí podporujících NFT z Instagramu zůstává nadále vůči této technologii optimistický. Na summitu se Mosseri zaměřil také na potenciální využití AI chatbotů pro tvůrce. Podotkl, že někteří tvůrci by mohli zvažovat vytvoření AI verze sebe sama, ale je důležité, aby tento chatbot odpovídal základním zájmům a hodnotám tvůrce.

Před několika měsíci společnost Meta oznámila plány na zavedení chatbotů s AI, kteří by měli rozšířit angažovanost na jejich sociálních platformách. Mosseri vyjádřil optimismus ohledně potenciálních výhod AI, pokud budou správně řešeny komplexní výzvy, které s sebou přinášejí.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..