3D koda otherside
Zdroj: OthersideMeta / X.com

Yuga Labs uspořádala první Town Hall v Otherside a sdílela spoustu novinek

Včera v noci bylo v Otherside opravdu rušno, když se v něm sešlo přes 1 200 Apes a Voyagers na prvním setkání Town Hall společnosti Yuga Labs za účasti jejího CEO Gargy. Tato událost slibovala řadu vzrušujících novinek pro všechny příznivce Otherside.

Garga na setkání prezentoval své tři hlavní cíle pro Otherside: 1. Častější události, 2. ODK nástroje pro tvůrce metaverse, a 3. odměny pro tvůrce. Nový CEO, který převzal vedení před dvěma měsíci, uvedl, že tým pracuje neúnavně, aby přinesl hmatatelné aktualizace a výsledky. Vysvětlil, že plánují pravidelně pořádat akce s kapacitou přesahující 3 000 hráčů, což v současnosti není běžné ani ve světě Web2.

Zároveň Garga oznámil, že Otherside bude postaveno na technologii M2 od společnosti ImprobableIo a tým Yuga Labs s nimi bude spolupracovat na realizaci metaverse. Uvedl také, že první pohled na tržiště Agora a 3D modely Kodas, hlavních postav Otherside, které budou zveřejněny toto léto. Taktéž oznámil vývoj akční hry Otherside, známé jako Project Dragon, a uvolnění alfa verze ODK pro několik tvůrců během následujících dvou týdnů.

Dále bylo zveřejněno, že se Otherside bude provozovat na ApeChainu a byla představena možnost získání nového tokenu Layer 1 nazvaného Somnia, který bude možné získat pomocí přispívání k výstavbě metaverse.

Zmíněná partnerství a technologické inovace zdůrazňují snahu Yuga Labs a Improbable znovu spojit své síly a rychleji posunout projekt Otherside vpřed. Garga zdůraznil, že díky těmto partnerstvím bude možné vytvořit skutečně interoperabilní metaverse, což umožní všem hráčům, aby společně tvořili a sdíleli své zkušenosti v rámci širokého ekosystému Web3.

Tato setkání a oznámení představují zásadní krok k dosažení vize, ve které Otherside představuje dynamický, rozmanitý a bohatý virtuální svět, kde se každý může podílet se na jeho rozvoji.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..