Dookey Dash Tiers

Yuga Labs spouští vlastní hru, držitelé BAYC a MAYC dostali hráčské průkazy. Jak to funguje?

Společnost Yuga Labs, která stojí za populární kolekcí NFT Bored Ape Yacht Club (BAYC), představila pokračování rozvoje svého ekosystému. Držitelé NFT BAYC a Mutant Ape Yacht Club (MAYC) si mohou od středečního večera claimnout svůj „Sewer Pass“ zdarma.

Sewer Pass je vstupenka do hry s názvem Dookey Dash, ve které se hráči vyhýbají různým překážkám ve formátu „endless runner“. Hra funguje podobně jako například Subway Surfers a Temple Run. Cílem je vydržet co nejdéle a nasbírat co nejvíce bodů. Yuga slibuje, že čím více bodů nahrajete, tím lepší NFT si následně budete moci se svým Sewer Passem mintnout. Zatím je stále mnoho podrobností zahalených rouškou tajemství, nevíme například to, co přesně hráči, resp. držitelé Sewer passů dostanou. Důležitou informací je, že k tomu, abyste mohli svoji vstupenku použít, musíte si hru zahrát alespoň jednou a nasbírat více než 0 bodů. Yuga nazývá tento systém skill-based minting, což znamená, že si můžete minout NFT na základě vašich schopností. Jak jsme již zmínili, zatím není jasné ani to, co přesně můžete dostat, pokud nahrajete více bodů než ostatní. Hráč, který nahraje celkově nejvyšší skóre, obdrží tajemný klíč.

Dookey Dash
Dookey Dash

Co se týče samotných Sewer Passů, ty jsou rozděleny do čtyř úrovní – Tier 1, Tier 2, Tier 3 a Tier 4. Tier 1 dostanou držitelé MAYC, Tier 2 dostanou držitelé MAYC+BAKC (Bored Ape Kennel Club), Tier 3 dostanou držitelé BAYC a Tier 4 dostanou držitelé BAYC+BAKC. Passy si musí držitelé claimnout prostřednictvím oficiální stránky, do peněženky je nedostanou automaticky. Maximální počet těchto passů je 30 tisíc, protože v ekosystému je 10 tisíc BAYC a (momentálně téměř) 20 tisíc MAYC.

Passy se již prodávají také na sekundárních marketech jako OpenSea nebo Blur. V době psaní článku koupíte nejlevnější Tier 1 za přibližně 1,3 ETH, nejdražší Tier 4 za přibližně 4,5 ETH. Ceny však velmi rychle stoupají a klesají. V době psaní článku je claimnuta jen přibližně polovina všech vstupenek.

Dookey Dash Tiers
BAYC Twitter

Na závěr ještě připomeneme důležitá data. Momentálně mají hráči 3 týdny na to, aby nahráli co nejvyšší skóre. Hra bude trvat do 8. února. Týden na to, od 15. února, proběhne další fáze, ve které bude probíhat kontrola dosaženého skóre a připisování bodů.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..