Otherside – LOTM

Yuga Labs sdíli nové informace o mechanikách hry Legends of The Mara

Studio Yuga Labs sdílelo na Twitteru desetidílné vlákno a blogový příspěvek od hlavního herního ředitele společnosti, Spencera Tuckera, o mechanikách připravované hry Legends of The Mara.

„Strategie za hrou Legends of the Mara začíná rozhodnutími, která jako sběratelé přijímáme,“ napsal Tucker na blogu Yuga Labs. „Hra přijímá různé herní styly, z nichž každý má své vlastní strategické výhody. Rozhodnutí, která jako Voyager uděláte, nejenom že ovlivní váš vlastní postup, ale ovlivní také zkušenost ostatních hráčů v ekosystému.“

Otherside – LOTM
Otherside – LOTM / News.yuga.com

Prvním rozhodnutím, které budou Voyagers muset udělat, až hra začne toto léto, bude, na jaký typ Vesselu (Farmer, Hunter nebo Enchanter) chtějí umístit svůj Otherdeed.

Jak již Yuga Labs dříve informoval, na jednom Otherdeedu může být umístěn pouze jeden Vessel a typ Vesselu, který si Voyageři vyberou, se promění v jejich první Maru.

Otherside – LOTM
Otherside – LOTM / News.yuga.com

Jakmile se Vessel vyvine v Maru, tvor bude moci plnit svůj přidělený úkol (obdělávání, lovení nebo zaklínání) na Otherdeedu Voyagéra.

Yuga Labs a Tucker pokračovali vysvětlováním důvodů, proč by si Voyageři měli vybrat nejprve farmingový Vessel a lovcovský Vessel.

„Proč obdělávat Sedimentové Fragmenty? Voyageři budou mít možnost spojit svou Maru se Sedimentovými Fragmenty a sezónním katalyzátorem, aby ji proměnili v mocnější Kodamaru,“ napsala Yuga Labs. „Vzhled, vzácnost vlastností a herní funkce Kodamary jsou ovlivněny volbami Voyagerů.“

Podívejte se na grafiku vývoje Kodamary:

Otherside – LOTM
Otherside – LOTM / News.yuga.com

Po tom, co Yuga Labs vysvětlil, proč by si Voyageři měli nejprve vybrat farmingový Vessel, společnost poté vysvětlila výhody umístění lovcovského Vesselu.

„Proč nastavit Maru na lov? Otherside je pod útokem. Voyageři mohou nasadit své Kody, Maru a Kodamary, aby ho bránili proti Shattered, záhadným titánům, kteří se probudili krátce poté, co Vessely přistály. Když je Shattered poražen, zanechává za sebou poklad. Čím efektivněji je Shattered poražen, tím vzácnější a exkluzivnější je poklad.“

Otherside – LOTM
Otherside – LOTM / News.yuga.com

Yuga Labs dnešní aktualizaci LOTM ukončil tím, že odhalil, že letošní hra je pouze první sezónou LOTM a budoucí sezóny hry budou zahrnovat artefakty a zdroje.

Otherside – LOTM
Otherside – LOTM / News.yuga.com

„První sezóna Otherside: Legends of the Mara se spustí toto léto. Je to pouze začátek a jak budeme postupovat přes sezónu 2 a dále, tým plánuje přizpůsobit a rozšířit herní mechanismy,“ napsal Yuga Labs.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..