Vítejte v NFT Space!

Jsme první portál svého druhu v Česku a na Slovensku. Pravidelně vám budeme přinášet novinky ze světa NFT, Web3 a Metaverse, zároveň neustále připravujeme nové autorské texty, ve kterých se dozvíte vše o tom, proč je dobré technologický vývoj nepodceňovat a nebrat jej na lehkou váhu. Připravujeme také rozhovory se známými českými a slovenskými tvůrci, umělci či zakladateli úspěšných projektů o jejich vztahu k NFT. Díky nám tak získáte komplexní přehled o dění z oblastí NFT, Web3 a Metaverse na jednom místě.

NFT Space vznikl, aby pomohl vzdělávat a šířit osvětu o NFT a zároveň vytvořil komunitu nadšenců a profesionálů, kteří mezi sebou mohou sdílet své názory a zkušenosti. Díky naší podrobně propracované podstránce Průvodce NFT provedeme všechny začátečníky nejdůležitějšími termíny a naučíme vás, co jsou nezaměnitelné tokeny, jak fungují a proč už mnohým z nás učarovaly. Samozřejmě si uvědomujeme i veškerá rizika spojená s obchodováním rizikových aktiv, proto budeme při každé příležitosti připomínat, že svět kryptoměn a nezaměnitelných tokenů je plný nebezpečných nástrah a podvodů. Tomu se budeme pravidelně věnovat i v článcích, neboť podvodníci používají stále sofistikovanější metody a nástrahy na nás v online prostoru číhají takřka na každém rohu. Zároveň jsme si vědomi toho, že největší část úspěchu v oblasti NFT spočívá ve vzdělávání, a tak se zaměříme na to, abychom postupem času dodali co nejvíce vzdělávacích materiálů, jež budou čtenářům podány jednoduše a srozumitelně.

Už jsme vám vysvětlili, co děláme a jaká je naše motivace, ale některé možná (právem) zajímá, kdo jsme. Za portálem NFT Space stojí zakladatelé největší československé NFT komunity na Discordu, která má přibližně 2,5 tisíce členů. Od roku 2021 prošly našim serverem stovky lidí včetně mnoha známých osobností, které si NFTs oblíbily. Pravidelně předáváme naše know-how a znalosti, navzájem se informujeme o důležitých novinkách a sdílíme mezi sebou zkušenosti. I když po celou dobu šlo o otevřenou komunitu a mohl se k ní připojit každý nadšenec, rozhodli jsme pomoci růstu Web3 v Česku a na Slovensku více a posunout tak naši práci na další úroveň. Máme bohaté zkušenosti s mentoringem a poradenstvím pro velké projekty, ale také ambici nadále se věnovat každému, kdo projeví zájem.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..