Sodexo ohlásilo NFT kolekci exkluzivně pro své zaměstnance

Společnost Sodexo, evropský gigant v oblasti stravovacích služeb, prostřednictvím své divize Benefits and Rewards Services (BRS), která nyní nese název Pluxee, zavedlo tokenizované profilové obrázky pro všechny své zaměstnance.

Aby byla tato myšlenka realizována, Pluxee se spojilo s Dfinity Foundation a NFT tržištěm Yumi a využilo blockchain Internet Computer. Ve spolupráci s americkou umělkyní Candace Marquette vytvořili sérii digitálních uměleckých děl nazvanou „X Collection“, která zobrazuje lidi a zvířata. Tato sbírka čerpá inspiraci ze šesti přírodních prvků: oblaka, země, vody, světla, vzduchu a ohně.

Sodexo je široce uznávaná pro svou rozmanitou škálu služeb, včetně stravovacích služeb pro školy a pracoviště, facility managementu a podpory pracoviště. Jako veřejně obchodovaná společnost na burze Euronext v Paříži denně obsluhuje přibližně 100 milionů zákazníků a může se pochlubit 422 000 zaměstnanci. Její roční tržby za poslední rok přesáhly 21 miliard eur.

Projekt Pluxee zahrnuje 5 000 NFT, z nichž každé představuje jednu z 31 zemí, ve kterých společnost působí. Spuštěním této iniciativy Pluxee chce prokázat svůj zájem o pokročilou technologii a svou ochotu jít s dobou, jak uvedeno v tiskové zprávě.

Pro realizaci tohoto konceptu Pluxee navázalo spolupráci s Dfinity Foundation a NFT tržištěm Yumi, využívajícím blockchain Internet Computer. Ve spolupráci s umělkyní Candace Marquette ze Spojených států vytvořili kolekci digitálních uměleckých děl nazvanou „The X Collection“, která zobrazuje lidi a zvířata. Tato sbírka čerpá inspiraci ze šesti přírodních prvků: oblaků, země, vody, světla, vzduchu a ohně.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..