Pudgy Penguins jako první NFT projekt nabídnou své zboží ve 2000 Walmart prodejnách

Ačkoliv NFT trh nezažívá příliš pozitivní období, některé projekty nepřestávají budovat a pokračují ve své usilovné práci. Jedním z perfektních příkladů je projekt Pudgy Penguins, jehož vizí je proniknutí z digitálního prostoru do fyzického světa, s cílem zaujmout širší publikum. A to se mu také daří. Včera bylo projektem oznámeno, že se řada hraček Pudgy Penguin Toys objeví ve 2000 obchodech Walmart po celých Spojených státech, což jsou ohromné zprávy.

Každá hračka je spárovaná s unikátním rodným listem, který umožňuje majitelům vložit vlastní atributy do jejich digitálních postav „Forever Pudgy“ v Pudgy World prostřednictvím QR kódu. Pudgy World, virtuální vesmír postavený na blockchainu zkSync Era, nabízí interaktivní zážitky, včetně her a přizpůsobení postav.

„Pudgy Penguins plynule integruje fyzické a digitální herní prostředí pro děti,“ uvedla Brittany Smith, viceprezidentka pro merchandising – hračky, Walmart U.S. Podpora od této maloobchodní gigantky zvyšuje přitažlivost kolekce mimo komunitu kryptoměn.

Od svého zahájení v roce 2021 získali Pudgy Penguins obrat 400 milionů dolarů, což svědčí o účinném využití sociálních médií a zážitkového marketingu. Tato iniciativa odporuje převládajícímu skepticismu vůči NFT, zdůrazněnému jejich zklamáním výkonem cen a omezenou poptávkou na maloobchodním trhu.

„Umístění hraček Pudgy Toys ve Walmartu symbolizuje proměňující se dynamiku angažovanosti v digitálním věku,“ poznamenal Luca Netz, generální ředitel Pudgy Penguins. Walmart nabídne 16 variant Pudgy Toys s cenami od 2,99 do 11,97 dolaru, které vyrábí PMI Kids’ World, známý výrobcem hraček inspirovaných populárními kreslenými filmy a pořady.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..