Zdroj: welovecycling.com

Připravte se na zábavu s novým pokračováním Škoda Bike Planet!

Populární hra na Robloxu, Škoda Bike Planet, se dočká nového pokračování v červnu. Tato hra, která je součástí iniciativy Škodaverse, přináší cyklistické dobrodružství zaměřené na výuku bezpečnosti a etikety v reálných dopravních situacích.

Původní hra byla vydána na Robloxu a obsahovala mise a miniúkoly v zábavním parku. Nová verze, Škoda Bike Planet Season 2, nabízí 60 úrovní, které hráčům prakticky a zábavně představí cyklistická pravidla a bezpečnost. Hra je nyní dostupná globálně v angličtině a nabízí hands-on přístup k učení bez tradičních výukových metod.

Hra využívá OBBY režim, což znamená překážkovou dráhu, a hráči se budou pohybovat ve světě plném dopravních značek, semaforů a zjednodušených dopravních situací, jako jsou kruhové objezdy, křižovatky a přechody pro chodce. Vývojáři spolupracovali s odborníkem, aby zajistili, že dopravní pravidla budou prezentována zábavně a efektivně pro všechny věkové kategorie.

Škoda Bike Planet Season 2 slibuje nejen vzdělávací zážitek, ale také zábavné herní prostředí a mnoho odměn za dokončení úrovní a denní návraty.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..