VeVe – platforma pro digitální sběratelské předměty
Zdroj: VeVe / X.com

Příchod NFT komiksů: Jak VeVe mění hru společně s hrdiny Marvel

Veve, platforma pro digitální sběratelské předměty, spustila svou platformu VeVe Comics s digitálním čtečkou, přičemž jako první série komiksů oznámila komiksy od Marvel Comics. Platforma poskytuje přístup k více než 300 digitálním vydáním od Marvelu, včetně hrdinů jako Spider-Man a Black Panther. Každý komiks nabízí detailní čtení po panelech, digitálně zpracované ručně.

Na rozdíl od jiných služeb pro digitální komiksy, VeVe nabízí standardní digitální komiksy a limitované edice ve formě NFT. Tyto NFT, vytvořené na síti Ethereum založené na Immutable X, jsou dostupné v různých raritách, mohou být prodávány na tržišti VeVe a zahrnují možnost čtení ve zvýšené realitě. Tyto NFT verze stojí v průměru o 3 dolary více než standardní digitální komiksy.

Generální ředitel společnosti VeVe, David Yu, zdůraznil zaměření platformy na intenzivnější zážitek z čtení, funkčnost, design a komunitu. Aplikace, která je zdarma dostupná pro iOS a Android, umožňuje přístup jak k tržišti NFT, tak ke komiksům. VeVe plánuje rozšířit své partnerství v průmyslu komiksů.

VeVe od svého vzniku v roce 2018 spolupracuje s hlavními značkami jako Marvel, DC Comics a Disney. Immutable X podporuje NFT pro různé hry, čímž si VeVe upevňuje pozici v digitálních sběratelských předmětech a hrách.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..