Porsche NFT

Porsche vstupuje do NFT. Představuje spolupráci se známým umělcem

Automobilová společnost Porsche vstupuje do světa Web3. Přidává se tak k mnoha dalším firmám z tohoto odvětví, které chtějí svým fanouškům zprostředkovat nové zážitky. Vytvořili si už i dedikovaný Twitter profil, na kterém zatím poukázali na oficiální webovou stránku a Discord.

Porsche/Twitter

Ze sociálních sítí se dozvídáme, že Prosche na úvod plánuje kolekci složenou ze 7 500 kusů NFT. První kolekce bude založena na klasickém modelu Porsche 911 a půjde o spolupráci s designérem a 3D umělcem Patrickem Vogelem z Německa. Plánované datum vydání je leden 2023.

Portál NFT Now informuje, že sběratelé budou po zakoupení NFT z kolekce pomáhat formovat design svých jednotlivých NFT. Porsche na webové stránce poukazuje na tři různé „trasy“, kterými se může držitel vydat. Může si zvolit Performance, Lifestyle nebo Heritage. Každá cesta má své specifické výhody a odkazuje na jinou část identity prestižní automobilové značky.

Porsche plánuje na první kolekci navázat dalšími nápady. Tyto na míru vytvořené NFT budou držitelům sloužit také jako klíč k zážitkům ve Web3 iv reálném světě.

Značka zároveň tvrdí, že plánuje technologii blockchainu integrovat také do svých stávajících procesů a zřejmě se můžeme těšit i na další experimenty před nadšence. „Zavázali jsme se vydat na dlouhou trať a náš Web3 tým má naprostou svobodu při vývoji inovací iv této dimenzi,“ řekl Lutz Meschke, místopředseda Porsche a člen výkonné rady pro finance a IT.

Pro zájemce o brzký přístup k mintu (allowlist) máme dobrou zprávu. Bude možné jej získat registrací na oficiální stránce od 20. prosince 2022 do 6. ledna 2023.

Porsche/Twitter


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..