Zdroj: incrypted.com

Platforma Resella od Konami využije výhody blockchainu Avalanche

Japonský herní gigant Konami zvolil blockchain Avalanche pro svou platformu Resella NFT.  Digitální odnož Konami Group oznámila, že využije blockchain Avalanche k vylepšení služeb pro svou platformu NFT, Resella. Konami má v úmyslu postavit Resella tak, aby usnadnila vývojářům navrhování a vydávání NFT a zároveň nabídla uživatelům lepší zážitek z tržiště.

Konami Digital Entertainment, digitální odnož japonského zábavního a herního giganta Konami Group, dnes oznámila, že její platforma pro non-fungible tokeny (NFT), Resella, bude využívat blockchain Avalanche ke zvýšení efektivity a snížení nákladů pro uživatele.

Konami uvedla, že Resella bude poháněna Avalanche Subnetem a podporována službou Ava Labs’ AvaCloud Web3 launchpad, což má za cíl “poskytovat bezkonkurenční efektivitu s nulovými náklady na gas fees pro uživatele a konzistentními rychlostmi zpracování.”

Konami, známá díky globálním franšízám jako eFootballTM, Metal Gear a Silent Hill, oznámila platformu Resella minulý rok. Tato platforma je navržena tak, aby vyhovovala potřebám jak vývojářů, tak uživatelů. Společnost uvedla, že Resella umožní vývojářům “bezproblémově navrhovat, vydávat a obchodovat s NFT v rámci jejich aplikací,” a zároveň poskytne uživatelům kvalitní zážitek z tržiště.

“Resella otevírá cestu k novým sociálním zážitkům v ekosystému Web3, s vizí hladké integrace napříč různými službami pro zvýšení angažovanosti uživatelů,” uvedla Konami.

“Například NFT pocházející z herního prostředí mohou překročit své virtuální hranice a sloužit jako vstupenky na události nebo odemknout exkluzivní obsah ve hře, což obohacuje celkový uživatelský zážitek,” dodala společnost.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..