Magic Eden Diamonds
Zdroj: Decrypt

NFT tržiště Magic Eden rozšiřuje svůj věrnostní program

Magic Eden oznámil změny, které mají posílit jeho pozici na trhu s digitálním uměním. Nejenže firma plánuje otevřít svůj kód ve spolupráci s nově vznikající organizací Non-Fungible DAO, ale také plánuje rozšíření svého stávajícího programu odměn pro uživatele platformy.

Podle generální ředitelky Tiffany Huang bude Non-Fungible DAO odměňovat uživatele platformy tokenem $NFT. Huang uvedla, že zatím není jasné, na jakém blockchainu bude token $NFT spuštěn, ačkoliv Magický Eden začínal na Solaně a stále je s tímto blockchainem úzce spojen.

Tento krok přichází v době, kdy Magic Eden rozšiřuje svůj věrnostní program Diamonds i na ostatní blockchainy, které podporuje, a to včetně Bitcoinu a Polygonu. Program Diamonds, který již funguje na Solaně, se rozšíří i na chystané NFT tržiště na Ethereu, vznikající ve spolupráci s tvůrci Bored Ape Yacht Club.

Huang zdůrazňuje, že uživatelé Magic Edenu budou odměňováni nejen za zalistování a prodej svých NFT, ale také za poskytování likvidity prostřednictvím nabídek na jednotlivá NFT a kolekce. Kromě toho se chystá masivní rozdání Diamonds 2. února stávajícím uživatelům, s odměnami sahajícími až do roku 2021.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..