Pudgy Penguins

NFT trh v posledních dnech výrazně posílil. Svítá se na lepší časy?

Trh s NFT, který byl v průběhu letošního roku několik měsíců v poklesu, nabírá druhý den společně se stoupajícími cenami kryptoměn, zejména Bitcoinu.

Dominující kolekcí posledního období byla jednoznačně kolekce Pudgy Penguins, ta zaznamenala za týden nárůst floor price v dolarech o 75 % a objem obchodování se zvýšil téměř o 400 %, což naznačuje významné oživení poptávky po této kolekci. Tato kolekce překonala ostatní díky svým spolupracím s mainstream značkami. Nejnižší cena NFT v této kolekci nyní činí zhruba 22 tisíc dolarů (~10 ETH), což je značný nárůst oproti jejímu předchozímu maximu. Pudgy Penguins také vydali speciální „influencer box“ na Walmart.com speciálně pro příležitost na Cyber Monday, cílený na širokou veřejnost. Podobně i další kolekce NFT na Ethereum, jako Azuki, Bored Ape Yacht Club a CryptoPunks, vykázaly významné zvýšení cen.

Na platformě Solana výrazně předčila ostatní kolekce Mad Lads, jejíž floor price dosáhla nového vrcholu 123 SOL, což je přibližně 7 100 dolarů, a svým počtem prodejů konkurovala i velkým kolekcím z Ethereum blockchainu. Vzestup NFT trhu tak není značný pouze na NFT trhu na Ethereum blockchainu, ale i na Solaně či Bitcoinu. Svítá se na lepší časy?Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..