Recur

NFT platforma Recur končí navzdory investici 50 milionů dolarů

Přední startup v oblasti NFT, Recur, oznámil minulý pátek ukončení své Web3 platformy. Toto rozhodnutí přišlo navzdory skutečnosti, že společnost pracovala na Web3 projektech několika velkých značek, jako jsou Hello Kitty a Nickelodeon, a navzdory masivní investici 50 milionů dolarů.

Společnost Recur byla založena v roce 2021 a rychle se ujala vedoucího postavení v oblasti NFT tím, že nabídla tradičním firmám inovativní Web3 řešení. Jejich platforma byla využívána k vytváření herních aktiv, věrnostních programů a digitálních sběratelských předmětů s využitím technologie NFT.

V červenci minulého roku Recur vydal NFT s Hello Kitty. Ve stejném měsíci společnost zaznamenala velkou poptávku po svých digitálních sběratelských balíčcích, které obsahovaly NFT profilových obrázků postav z Nickelodeon, jako je Tommy Pickles z Rugrats. Nicméně vzhledem k poklesu popularity digitálních sběratelských předmětů a dalším nepředvídaným výzvám se společnost rozhodla ukončit svou činnost.

Recur v reakci na své rozhodnutí uvedl na Twitteru, že „toto rozhodnutí nebylo jednoduché“, odkazujíc se na „nepředvídané výzvy a změny ve Web3 odvětví“. Kromě toho společnost oznámila, že v nadcházejících měsících budou postupně odstraněny klíčové funkce jejich platformy, včetně možnosti uživatelů vybírat NFT z Recuru, vyměňovat mince a obchodovat sběratelské předměty na trzích hostovaných Recurem.

Jedním z hlavních kroků společnosti pro zachování digitálních sběratelských předmětů je migrace metadat a médií svých NFT na souborový systém (IPFS). Další aktiva budou hostována v síti Filecoin.

I přes masivní financování a podporu od významných jmen jako Gary Vaynerchuk, bratři Winklevossové a spoluzakladatel Etherea Joe Lubin, ukončení činnosti Recuru slouží jako připomínka nepředvídatelnosti krypto průmyslu.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..