MBW

Metaverse Beauty Week: Týdenní zážitek pro beauty a metaverse příznivce

Připravte se na nezapomenutelný týden v beauty průmyslu ve formě Metaverse Beauty Week, který odstartuje již zítra 12. června. Tato mimořádná událost se uskuteční ve třech metaversech: Roblox, Decentraland a Spatial. Pro ty, kteří upřednostňují zážitek ve skutečném světě, bude také možnost vychutnat si ho ve Flagship Store Flannels x na ikonické Oxford Street v Londýně.

V podstatě tato každoroční událost představuje nejnovější inovace v oblasti krásy a zároveň zdůrazňuje nové talenty.

Mezi významnými účastníky budete mít příležitost setkat se s umělkyněmi v rozšířené realitě Paige Piskin a Inés Alpha. Oba účastníci budou přítomni jak v metaversech, tak ve fyzických verzích Metaverse Beauty Week.

Navíc Cassandra Bankson, významná influencerka zaměřená na péči o pleť s více než 2 miliony předplatitelů na YouTube, uvede exkluzivní NFT kolekci. Jako ikona odvětví také sdílí cenné poznatky ze své cesty k úspěchu ve světě Web3.

MBW také přivítá některé přední značky v kosmetickém průmyslu ve fyzickém světě. Od Flannels po Lush a Neutrogena každá společnost představí svůj unikátní přístup k Web3 prostoru.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..