Magic Eden – tržiště na Bitcoinu

Magic Eden spustil Bitcoinové NFT tržiště vytvořené za jeden měsíc

Jedno z nejpopulárnějších a největších NFT tržiští Magic Eden spustilo Bitcoinové NFT tržiště s cílem umožnit větší přístupnost digitálním inskripcím na Bitcoinu. Tento krok následuje po projektu Ordinals, který umožnil uživatelům vytvářet text, obrázky a jiné datové formy na satoshis, nejmenších jednotkách Bitcoinu, bez potřeby chytrých smluv (více informací v článku Co jsou Bitcoin NFTs a mají šanci na globální úspěch?).

Fenomén Ordinals zaznamenal obrovský úspěch a jak jednotliví umělci, tak i renomované NFT projekty se chopily příležitosti a využily tuto metodu k tvorbě svých kolekcí. Avšak nedostatečná vyspělost infrastruktury pro těžbu, výpis a obchodování s NFT na Bitcoinu ztěžuje situaci průměrnému fanouškovi NFT. Interakce s NFT na blockchainu s podporou chytrých smluv, jako je Ethereum, je v této oblasti mnohem jednodušší.

Magic Eden proto nyní nově nabízí řešení tohoto problému tím, že představuje kontrolované prostředí pro obchodování s Bitcoinovými NFT. Platforma nabízí bezpečný zážitek podobný tradičnímu NFT tržišti, s nepřebernými službami a spoluprací s kompatibilními peněženkami Hiro a Xverse. Bitcoinové NFT tržiště od Magic Eden navazuje na Gamma.io, která v březnu spustila vlastní tržiště. Tento krok dále rozšiřuje multichain protokol po přesunu na Ethereum, Polygon a nyní Bitcoin.

Tržiště se chystá otevřít Ordinals NFT širšímu publiku, což usnadní začátek každému, kdo má v peněžence alespoň trochu Bitcoinu. Tento krok určitě podpoří již tak rostoucí zájem o NFT a kreativní možnosti, která nabízejí.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..