Magic Eden Wallet
Zdroj: Magic Eden

Magic Eden představil novou crypto peněženku s podporou více blockchainů

Magic Eden představil novou crypto peněženku s podporou více blockchainů zahrnující Solanu, Bitcoin, Ethereum a Polygon. Tato multi-chain peněženka, která byla veřejně spuštěna 29. ledna 2024, přináší významný pokrok v oblasti správy NFT. Peněženka je navržena jako self-custody, což znamená, že uživatelé si uchovávají kontrolu nad svými kryptoaktivy.

Hlavními funkcemi peněženky jsou nativní bridge mezi jednotlivými blockchainy a správa portfolia. Uživatelé mají také možnost přímo obchodovat s NFT prostřednictvím integrace s Magic Eden tržištěm. Vývoj peněženky byl motivován potřebou poskytnout uživatelům pohodlný způsob, jak sbírat NFT napříč různými blockchainy, a to v době, kdy trh NFT procházel významným obratem v loňském roce.

Magic Eden, který se původně specializoval na NFT na Solaně, postupně rozšířil svou podporu o Polygon v listopadu 2022 a následně přidal Bitcoin a Ethereum. Peněženka byla vyvinuta ve spolupráci s firmou Exodus a je navržena tak, aby poskytovala více uživatelsky přívětivé prostředí a možnost obchodování s NFT přímo z peněženky.

K propagaci nové peněženky Magic Eden zavedl Měsíc výhod, během kterého nabízí časově omezené akce, jako jsou minty NFT, airdropy a extra body do svého loyalty programu. Mezi projekty nabízejícími exkluzivní bonusy patří Degen Ape Academy, Claynosaurz a BoDoggos.

Ačkoli je peněženka momentálně omezena pouze na import jediné seed phrase, probíhají snahy o rozšíření této funkce tak, aby podporovala více seedů pro zvýšení bezpečnosti. Navíc se objevují náznaky nadcházející mobilní aplikace, která slibuje zvýšenou dostupnost a pohodlí pro uživatele, umožňující správu NFT a obchodování na cestách.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..