Louis Vuitton NFT Via

Louis Vuitton plánuje prodej NFT za milion

Louis Vuitton plánuje rozšířit svou přítomnost v NFT světě uvedením jedinečné kolekce s názvem „Treasure Trunks“ v rámci nového projektu „Via“. Každé NFT stojí 39 000 EUR a slouží jako vstupenka do exkluzivní říše produktů a zážitků, stejně jako do komunity spoludržitelů. Nabízen bude pouze omezený počet.

Iniciativa Via, odvozená z latinského slova pro cestu, shrnuje koncept poskytování exkluzivní cesty k jedinečným produktům a zážitkům, které jsou jinak nedosažitelné. Slovy generálního ředitele LVMH Bernarda Arnaulta: „Musíme vidět, jaké budou aplikace metaverse a NFT. Nepochybně to může mít pozitivní dopad – pokud je to dobře udělané – na aktivitu značek, ale naším cílem není prodávat virtuální tenisky za 10 EUR. To nás nezajímá.“

Zájemci z vybraných zemí se mohou zaregistrovat prostřednictvím čekací listiny na vyhrazené webové stránce. Po registraci propojí své kryptopeněženky a poskytnou osobní údaje. Dne 14. června obdrží vybraní registrovaní pozvánku k prozkoumání světa Via a následně 16. června možnost zakoupit si svůj Via Treasure Trunk. Tito majitelé později obdrží fyzické dvojče svého kufru.

Jedinečným aspektem iniciativy Via je zavedení konceptu sběratelských předmětů vázaných na majitele. Tyto NFT nelze prodat ani darovat, což je v kontrastu s obvyklou dynamikou vysoce hodnotných komunit NFT. Projekt je navržen tak, aby podporoval loajalitu a odrazoval překupníky. Držitelé kufrů si však mohou zakoupit speciální „klíče“ odemykající přístup k dalším exkluzivním produktům v rámci ekosystému Via, které mohou dále prodávat.

Iniciativa Via zachovává určité tradiční postupy, jako je e-mailová komunikace, čímž vytváří most mezi přístupy Web2 a Web3, označované jako „Web2.5″. Tato hybridní strategie vychází vstříc klientele Louis Vuitton a klade důraz spíše na dlouhodobou hodnotu komunity než na krátkodobou spekulaci a hype.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..